Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nagyjából mennyibe kerülhet?

Nagyjából mennyibe kerülhet?

Figyelt kérdés

Jó, tudom, ki kell hívni szakembereket felbecsültetni és egyéb igények is dobhatnak/faraghatnak az áron, de hátha valaki mostanában végzett felújítást és meg tudja saccolni:


mennyibe kerülhet egy 15 nm-es szoba falainak "hibajavítása" (tele van egyenetlenséggel, és régi tapétázásokból tudjuk, hogy a tapétával a fal felső rétege is néhol lejön..), festése, illetve egy 10 nm-es fürdőszoba újracsempézése?


A festő és a kőműves január végén fog jönni, és utána tesz árajánlatot, de jó lenne kalkulálni addig is valami megközelítő árral.


Köszönöm!


2012. jan. 2. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én 11nm-es szobámba teljesen mindenűtt le kellett kapartatni a régi tapétát(ami többrétegben volt már festve,plusz volt egy 2méteres rész ahol sima tégla volt tapéta és minden nélkül!),ezután hibajavítás,glettelés,és 2 rétegben bézsszínű festés volt,ill plafonfestés...

32.500ft-ba került,ami azt hiszem NAGYON OLCSÓ:)

meg vagyok elégedve...bár elég trógerül nézett ki a festő,azért aranyos volt.(ja ebbe az anyag is benne volt szal mindenestül ennyit kért az emberke)2nap alatt kész volt!

Ha belőle indulok ki a 15nm-es szobád simán me van max 50ezerből.Aki ennél többet kér az átverés.


Fürdőszobám sima panel,itt minden ki lett cserélve és kb 200 lehetett...

Én azt mondom csak lecsempézni nem érdemes,pl régi ronda kádat meg rossz padlóburkolatot lent hagyni...Úgy a szép,ha minden egységesen szép.Szóval gyűjtsd még a pénzt,hogy teljesen rendben legyen.Bocs ez csak egy vélemény!

2012. jan. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi:) Amúgy úgy lesz, ahogy írtad, cserélünk mindent..amire futja majd, ami biztos, hogy a csempét cserélni kell, mert már csak a szentlélek tartja őket. És ezért lenne jó tudni, hogy azt mennyiből hozzák ki, hogy érdemes-e fájdítani a szívem azzal, hogy megnézem a mosdók, kádak árát is, belefér-e a költségvetésbe:)
2012. jan. 2. 16:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!