Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagyjából mennyibe kerülhet...

Nagyjából mennyibe kerülhet egy Clio II. motorháztető fényezés? Ha tudtok ajánlani BP-n ügyes fényezőt, akkor azt is szívesen fogadom!

Figyelt kérdés
2009. nov. 12. 10:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy bmw fényezés, vagy clio. Én ahol utoljára fényeztettem, ott elemenként 25 ezer volt, baráti áron, de ez tavaly volt már.
2009. nov. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Jó-jó persze, a kocsi típusát csak azért írtam, mert feltételeztem, hogy van különbség egy 7-es BMW és egy kis Clio motorháztető fényezése között, márcsak a kétszeres méret miatt is.

Köszi!

2009. nov. 12. 12:09
 3/9 anonim ***** válasza:

Nemtom de engem is érdekelne van egy renault zöld clio II.és rozsaszinre szeretném fujatni a motorháztetőt:D

De komolyan 19/F

2009. nov. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ne idegesíts máár.. :) Rózsaszínre??? :))
2009. nov. 12. 19:20
 5/9 anonim ***** válasza:

Jaja kéne valami egyedi a verdára:D:D:D

Igazából akkor tényleg megcsinálnám ha fekete lenne az autó,de ehhez a zöldhöz nemmegy a rozsaszin szerintem

Következő autom egy uj honda civic lesz féléven belül az fekete annak majd megcsinálom:DVagy veszek a bontoba egy motorháztető elemet,és azt fujatom be rozsaszinre:D

Már nagyon várom.Jo buli lesz.A csajok ,csajom imádni fogja:D

2009. nov. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát... ahogy érzed. :) De ha már rózsaszín, akkor tényleg ne a zöldhöz mert az botrányos lenne :)
2009. nov. 12. 21:49
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudom:D
2009. nov. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ismétlem, elemenként és nem cm2 ként van a fújás. Ahol eddig én fújattam, ott teljesen mind1 volt, hogy egy mocitetőt, vagy csak a tankoló ajtót akarom lefújatni. Elemenként 25 ezer függetlenül a mérettől. Mivel a festők nem maguknak keverik a színt és amikor kevernek nekik, akkor megvan egy minimum mennyiség, amit kapnak. Ezért független az elem méretétől a fújás, mert a fényező nem pont a pl. 20 cm2- re kapott festéket.
2009. nov. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oh...értem! Köszönöm szépen!
2009. nov. 15. 13:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!