Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek hozzá? Hogy...

Hogyan kezdjek hozzá? Hogy tudnám megcsinálni?

Figyelt kérdés
Ezt szeretném elkészíteni. [link] . Ez lenne az első. Nem tudom hogyan kezdjek bele. Mikor elkezdeném rám jön a félelem mert nem értem és elrontani nem szeetném. Honnan kezdjem? Meg azokat a kicsi vonalakat hogy csináljam? Rengeteget olvastam már róla de sehogy nem jövök rá az egészre. Annak is örülnék ha valaki találkozna velem. Budapesten X. kerületben lakok.
2011. dec. 15. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
wow de jol néz ki
2011. dec. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gobelint még nem csináltam, csak keresztszemezni szoktam. Én általában valamelyik szélén állok neki és folyamatosan haladok. A egyforma színeket, ha nem esnek túl távol egymástól, akkor egyszerre csinálom, nem fűzögetem át folyton a cérnát. Ha javasolhatok valamit, akkor elsőre talán jobb lenne valamilyen egyszerűbb mintával kezdeni, mert azt ne olyan nagy baj ha elrontod és rájössz néhány fogásra, praktikus dologra.

Elrontani nem nagyon tudod egyébként, legfeljebb majd vissza kell bontanod, ami nem egy nagy öröm, de legalább ki lehet javítani.

Sok sikert ! Ha befejezted szívesen megnézném a kész munkádat, de sajnos nem vagyok budapesti így csak képet tudsz küldeni.

2011. dec. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Melyikkel érdemes csinálni? Hagyományos gobelin, Spóröltés, Egyenes, Kereszt
2011. dec. 17. 16:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocs a késői válaszért, de zűrös volt a hétvégém. Szerintem ezek az előrenyomott minták gobelinhez vannak. A spóröltést nem ismerem, a keresztszemes hímzést fehér vászonra kell leszámolni. Ha már megvan a mintád, akkor szerintem csinálj gobelint, de ha van kedves valamikor próbáld ki a keresztszemest is, mert valamivel olcsóbb, mint a gobelin és csodálatos mintákat lehet találni. Ha érdekel tudok küldeni e-mailben mintákat is hozzá.
2011. dec. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!