Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » LEdes izzót használók tapaszta...

LEdes izzót használók tapasztalata?

Figyelt kérdés
Mennyivel alacsonyabb a számlátok,élettartama,konkrétan ment e tönkre izzó?stb
2011. dec. 12. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Világít-e még mindig annyit, mint ami helyett ajánlják? Világított-e valaha annyit, mint ami helyett ajánlják?
2011. dec. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Mi két éve használunk ledes izzót. A számlán lévő különbséget nem tudom, mert eleve ledeseket vettünk, amikor összeköltöztünk, de a villanyszámlánk igen alacsony, pedig szinte non-stop megy két számítógép, és esténként mindig díszkivilágítás van.

Az élettartamáról nem tudok nyilatkozni, egy tönkrement két nap után, de azt kicserélték nekünk, kiégett izzónk nincs.

A fényük valóban fura, de nem furább annál, amikor anno átálltunk a hagyományos izzókról az energiatakarékosra. Meg kell szokni, utána fel se tűnik. Néha ha vendégek jönnek, ők csodálkoznak rajta, de ennyi.

2011. dec. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én tudok tapasztalatot írni! Nem rég cseréltünk LED-es izzókra, 50-60 W-osok helyére egy pár darabot! Meg kell említeni, hogy ezek a LED-es izzók 3 W-osak és VAN akkora fénye sőt nagyobb is, mint azoknak az 50-60 W-os izzóknak!
2012. jan. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vettünk egy új csillárt, és ledes izzókat javasoltak hozzá. Hát nagyon sz@r volt a fénye. Hideg éles fénye van. Vettem bele meleg fényű energiatakarékost, és most jó.

Elköltöttem rá 3 évi villanyszámlát.

2012. jan. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ledesből nagyon sokféle van, vásárlás előtt utána kell nézni, hogy a különböző értékek mit takarnak. Hideg fényű izzót meg nem szabad megvenni, mert a meleg fényűhöz szokott a szemünk.
2012. jan. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Voltam egy ismerősnél,aki itt-ott lecserélte ledesre,de használ még takarékosakat is.Egy jó óráig ültünk a ledes szobában,amikor kimentem a konyhába,ahol takarékos van.De siettem vissza ,mert hozzászokott a szemem a ledek fényéhez és rettenetesen sárgának láttam a másikat.
2012. jan. 19. 01:22
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem a ledes 5w-os izzó jobban bevilágítja a szobát, mint az energiatakarékos akármicsoda. 1000ft- volt a ledes izzó, az energiatakarékos 1200 ft 3 év garanciával.
2014. dec. 14. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!