Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilcsit használok és nagyon...

Ilcsit használok és nagyon szépen leszárítja a pattanásokat, de sokkal foltosabb tőle a helye, nehezebben gyógyul, kinek mi a tapasztalata? Mennyi idő múlva múlik el?

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 12:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Hm..érdekes, én is Ilcsit használok és nekem is beváltak és szépen rendbe tette az arcomat, de én nem tapasztaltam olyat, mint te. Koknkrétan melyik terméket használod pattanásra? mert nagyon sok van.

Nem tudom honna szerzed be az Ilcsi kozmetikumokat, én a kozmetikusomtól. Ha te is vagy ismersz olyan koztemikust, aki ezzel a termékkel dolgozik, kérj tőlle tanácsot.

De szerintem valami vitaminos hidraltáló ilcsi krémmel felgyorsíthatod a gyógyulást .

2009. jún. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!