Melyik a leggazdaságtalanabb fűtési módszer?
Véleményem és a gyakorlat is azt igazolja, hogy a legggazdaságtalabb a fűtés akkor, ha azt hol kikapcsoljuk, majd ismét be. A gázkonvektorok esetében is a leggazdaságosabb akkor, ha egy bizonyos - mondjuk 3 vagy 4 állásba kapcsolva - folyamatosan hagyjuk üzemelni.
A villanyfűtés akkor gazdaságtalan, ha a jelenleg üzletben vásárolható készülékek valamelyikét használjuk.
Kevesen tudják azonban, hogy létezik a NOBO rendszer, amely egy norvég szabadalmaztatás. A készülék csak az ő üzletükben kapható, és semmit nem reklámoznak ezzel kapcsolatban. A készülék redkivül esztétikus, a legegyszerűbb módon kapcsolható a hálózatra és 8 program lehetőségével valamint a komfort és takarékhő beállítási lehetőségekkel a legkiegyensúlyozottabb és a legtakarékosabb fűtést biztosítja.
Üzletük a Nagy Lajos király út és a Jeszenák utca saroknál található.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!