Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miben tartsam a húst a hűtőben?

Miben tartsam a húst a hűtőben?

Figyelt kérdés
Nem tudom miben tartsam, mert állítólag a műanyag zacsiban nem jó tartani, amiben megvettük, mert abban hamar megromlik. Akkor miben?
2011. szept. 23. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

sima hűtőben? vagy fagyasztóban?

simában nem áll el olyan sok ideig alapból. fagyóba meg műanyag zacsiban szoktam betenni. de NEM abban amiben megvettem. Megmosom, és újban rakom el.

2011. szept. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ha aznap, amikor vettem, megcsinálom, akkor marad a zacskóban. Ha másnap, még akkor is, de 2 napig már nem tartom ott, akkor lefagyasztom, kis szeletekben, vagy aminek el akarom készíteni.
2011. szept. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a megmosott, leszárított, konyhakészre vágott húst új ,tiszta neylonzacskóban teszem a fagyasztóba.

az a zacskó amiben adják tényleg nem jó, mert a véres hús nedve addig is romolhat, míg hazaérünk vele, egy többórás bevásárlás után.

legjobb azonnal elrendezni.

2011. szept. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
vákumcsomagolva teszem el a sima hűtőbe meg a fagyasztóba is
2011. szept. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!