Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Pár napja az erkélyemre...

Pár napja az erkélyemre szoktak a galambok, mivel tartsam távol őket?

Figyelt kérdés
Alternatívan: hogy vegyem rá őket, hogy takarítsanak föl maguk után? :-)
2010. márc. 14. 16:47
 1/7 anonim válasza:

Állítólag ha vizet spriccelsz rájuk elmennek!:D

Vagy egy vízipisztollyal vagy ha van használaton kívüli ablaktisztitós flakonod ...azzal!

Jó vadászatot!

(halkan megjegyzem a galamb leves nagyon finom!:):D

2010. márc. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nálam van kinn szélcsengő. így is idejárnak reggelente b@szni, de legalább nem kaksiznak annyit.


mi a barátommal már azt latolgatjuk, h hogy szopassuk meg őket minél jobban :)

ha legális lenne lelőni őket, akkor már rég kinyírtam volna összeset. semmi hasznuk...

2010. márc. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem meg verebek szallnak a teraszra,bepiszkitanak mindent,fogalmam sincs,hogy mit kezdjek veluk!
2010. márc. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lődd le őket és meglesz az aznapi kajád:D
2010. márc. 15. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát, ez eddig nem sok. A vízipisztoly nem kell, elég az erkélyajtóhoz mennem, és ha ez nem elég, akkor kopogok az üvegen. Csak nem tudok folyton velük foglalkozni, akkor is szívesen látnám őket máshol, ha nem vagyok itt.


A legjobb megoldás az lenne, ha direktben az alattam vagy a felettem lakó erkélyére irányíthatnám őket, hogy oda kakáljanak. Így dupla haszon lenne. :-)

2010. márc. 15. 07:18
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


itt találsz megoldást

2010. márc. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Rakj ki vmit darát az erkélyre amit keverj össze gipsszel.

A darát megeszik a gipsszel együtt, a gipsz megköt gyomrukban a nedvesség hatására és megdöglenek.

Több galamb nem lesz az erkélyeden, legalábbis ugyan azok már nem jönnek vissza.:D

2010. márc. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!