Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nem szeretek itthon lenni,...

Nem szeretek itthon lenni, kérlek?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: Hárman élünk egy házban, de csak én takarítok, minden délelőttöm ezzel megy el, mert a többiek nem képesek pakolni, és nem őrzik meg a rendet. Nem tudom, hogy mit tehetnék, ráadásul most úgy néz ki, hogy összejövök egy sráccal, hogyan hozzam így haza bemutatni stb? Attól félek, ha szépen kitakarítok és mire hazaérnénk tele van az asztal, a nappaliba mintha bombát robbantottak volna :( Nem hiszem el, hogy csak engem zavar a kosz, a rendetlenség.. Nem élünk egy modern, új bútorokkal teli házban, de ha rend van, akkor szép. Segítsetek, mert ha beszélek a többiekkel, akkor sem változik.. Valakinek valami ötlete? :( 17/L
2011. aug. 30. 13:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja még valami: van egy kutyánk, de észrevettem, hogy nem nagyon adnak neki enni, szinte csak én adok mindennap szegénynek friss vizet, és ennivalót, de ha nem vagyok itthon akkor mivan? Ráadásul nekem is van életem nem tudok állandóan a takarítással foglalkozni, tanulnom kell mert vizsgák vannak előttem..
2011. aug. 30. 13:19
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
igénytelen szar emberekkel laksz együtt, a szegény blökit etessed csak, ám én azt csinálnám a helyedben hogy csak a magam környékén raknék rendet, egy idő után csak feltűnik nekik hogy mekkora retekben élnek...
2011. aug. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam esélytelen.. szóval muszáj pakolnom, mert nem bírnám úgy
2011. aug. 30. 13:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Dugd el valahová vagy dobd ki azokat a dolgokat amik a legtöbb rumlit okozzák.

Ki a másik két személy? A szüleid? Miért ilyen igénytelenek?

2011. szept. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!