Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy baj, hogy nem szeretek...

Nagy baj, hogy nem szeretek itthon lenni?

Figyelt kérdés

Lassan tényleg minden icipici alkalmat megfogok, hogy elmehessek legalább pár percre a házunk közeléből.

Nagyon nem szeretek itthon lenni, nem találom a helyem. szüleimnek hálás vagyok amiért nevelnek, de velük se jövök valami jól ki. anyám folyton pattog,hogy apám iszik, közben meg anya veszi neki a sört meg stb... -.-"

Megy a balhé folyton, apámat nagyon régóta nem bírom elviselni, lassan ezt érzem anya felől is. anya csinálja inkább a dolgokat, a rosszat és mégis ő panaszkodik a legtöbbet. ha mondjuk neki,hogy neki kéne ezt leállítani, akkor meg mint egy ovis, besértődik és hetekig nem szól hozzánk. Tesóm már elköltözött, de én még nem tudok, hisz csak 16 vagyok.


2011. aug. 11. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha engednek elmenni, nagyon szerencsés vagy. Én tizennyolc évig szinte bezárva éltem, minden alkalomnak, mikor iskolán kívül kitettem otthonról a lábam, következményei voltak. Hála az égnek már kiszabadultam.

19/L

2011. aug. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szíved joga ezt érezni.
2011. aug. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Engedni engednek, de nagyon látszik rajtuk,hogy nem díjjazzák, ha nem vagyok otthon. Ha valahova elkérem magam és nagyon látom,hogy nem tetszik nekik, inkább maradok, de akkor csak a szobámban gépezek... Mást nem tudok tenni. De ez se jó nekik. Volt egy balhém apával,hogy miért nem megyek el vhova mindig csak gépezek..Akkor szinte minden 2. nap valakinél voltam. Utána jött az hogy soha nem vagyok itthon. Akkor ritkábban mentem el, de az se tetszett. Akkor nem mentem sehova, maradta gép.. nem tetszett neki. napokig be se kapcsoltam, csak olvastam. de az se volt jó...
2011. aug. 11. 13:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Rajtad toltik ki a frusztsagukat.
2011. aug. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért azt nem kéne.. Menjenek dokihoz, ne rajtam vezessék le a feszültséget..
2011. aug. 11. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!