Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Vásárolnál tetőtéri lakást?...

Vásárolnál tetőtéri lakást? Miért igen, miért nem?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 18:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi abban lakunk. Gyönyörűen be lehet rendezni, a tető miatt van valami romantikája, és nagyon jól ki lehet használni a teret. Viszont nyáron iszonyat hőség van. A jó, hogy nem lakik feletted senki, és általában a tetőterek nagyon, tehát vagy a tiétek az egész, vagy max egy szomszéd akad. Én imádok itt lakni. Ha nem jó a tetőszigetelés, télen vagy megfagytok, vagy fizethettek ezerrel.
2011. aug. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
48%
Én azért nem vásárolnék tetőtéri lakást, mert zavarna, hogy olyan mintha rám akarna dőlni a fal és állandóan szédülnék!
2011. aug. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Az én tetőtéri lakásom ebben a hőségben borzalmas, 35 fok van bent úgy, hogy teljesen le vannak engedve a redőnyök. Nem vennék többet ilyen lakást. :(
2011. aug. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen, mert nem szeretem ha a fejem fölött mászkálnak. A meleg meg nem zavar.
2011. aug. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi véleményeket. Őszintén szólva vonzó a tetőtéri lakások m2 ára. Lényegesen olcsóbbak, mint az alsóbb szinteken lévők.

De én is attól félek, hogy nyáron szauna...

2011. aug. 23. 19:20
 6/12 anonim válasza:
Én vennék kellemesnek tűnik nem szeretem ha fölöttem mászkálnak :) Egy kis off bocsi : Nyáron ti hogy csináljátok lehúzzátok a redőnyt a meleg ellen vagy sem?
2011. aug. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem!! Macerás berendezni is, no meg nyáron katlan. Vagy a gatyátok rámegy a villanyszámlára.
2011. aug. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

19:22-nek

Nem tudom, kinek címezted a kérdést, de úgy tudom, nyáron az a legjobb, ha a redőnyt napközben úgy engeded le, hogy alul maradjon egy kb. 25 centis rés, az ablak meg közben legyen nyitva bukóra.

Nekünk nincs redőnyünk, fentieket csak hallás után írtam.

2011. aug. 24. 12:29
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
:S Nem.. Nyáron kibírhatatlan meleg van, illetve, nem rakhatsz be egy sztenderd bútort, hanem csináltatnod kell... Nem véletlen olcsóbb a tetőtéri lakás.. Mindenki tudja, hogy nyáron kibírhatatlan.
2011. aug. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%

Hát én nem tudom, hogy a tetőterek valóban nagyok e.. Az oké, hogy nagy a terület, de egy csomó hely elvész, pont a falak (tető) ferdesége miatt. Az tény, hogy nagyon szépen be lehet rendezni, hisz melyik lakás nem lehet? Viszont, szerintem jobb választás egy nem tetőtéri lakás. Nagynénémék laktak tetőtérben, de azt mondták, többé nem költöznének tetőtéri lakásba. Drága volt a bútorokat megcsináltatni, ráadásul, mikor elköltöztek, a következő tulajnak nem kellettek azok a bútorok (tehát nem akarta megvenni, csak a lakást) így nagynénémék nyakán maradt a sok "ferde" bútor, amivel nem tudtak semmit se kezdeni, hisz, az új lakás már nem tetőtéri volt. Így kidobtak egy halom pénzt.

A másik, hogy iszonyat forróság volt náluk, már tavasszal! A nyarakról nem is beszélve! Csak klímával lehetett kibírni azt a hőséget, de úgy meg elég magas volt a villanyszámlájuk...

2011. aug. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!