Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan dobjam fel a házat?

Hogyan dobjam fel a házat?

Figyelt kérdés
most költöztünk be az uj házba, és nem csúnya, olyan átlagos, szoval szerintem jol nézki, csak szeretném kicsit feldombi. lécci ha van ötletetek segítsetek! jöhet bármi: link, kép, ötlet, stb... olyasmire gonoltam pl mondjuk egy aranyos kis szekrny, polc, dísz, növény, bármi ami csak eszetekbe jut. de ha lehet ne legyen nagyon drága, mert nincs olyan sok pénzünk. előre is köszi!:)
2011. aug. 8. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :)

Pl növények, díszpárnák, feltűnő függöny... Egy két színes kaspó. Képek a falon (pl szalvétából dekupázsolt) Valami klassz lámpa búra...

Én egy csomó ötletet szoktam venni pl a kiskegyed otthona című magazinból.

2011. aug. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. aug. 9. 01:21
 3/4 anonim válasza:
a lakáskultúra c. újságban sok ötlet van
2011. aug. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egy csomó Elle decor újságot töltöttem le, azokból szemezgetek, nagyon jó ötletek vannak benne!
2011. aug. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!