Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Megér ez a ház ennyi pénzt?

Megér ez a ház ennyi pénzt?

Figyelt kérdés
[link] Házat akarok venni.. 4-5 millió környékén szánom rá.. inkább én újítom fel.. ahogy majd tudom.. . de ilyen árakat? Nem tudok ez a ház megér ennyit? vagy én vagyok elvarázsolva csak.. ?
2011. aug. 3. 12:18
 1/6 anonim válasza:
Menj el, nézd meg :) Ez a két kép nem túl irányadó
2011. aug. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a belső képekből sokkal jobban meg lehet állapítani.

nem vagyok jártas a környéken, de azt azért nézd meg, h milyenek az infrastrukturális lehetőségek.

2011. aug. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sztem nem ér meg annyit...legalábbis a képek alapján. Kb 3 millát adnék érte tán, de az is még jóindulat.


Amúgy meg annyira szeretem, amikor a kiskerteket mindenféle szeméttel, hálóval, összeeszkábált drótokkal kerítik el....tiszta szánalmas.

2011. aug. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ismerősömék is ilyen típusú régi parasztházat árulnak 4 milláért itt az Alföldön de ez a városközpontban van


de ha 4-ért hirdetik biztos engednek még belőle

2011. aug. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem mert jelenleg van 4 millióm de gondolkozom hogy egy ilyen kis házat vegye vagy érdemesebb telket venni és ráépítkezni ? Nem tudom most egy ilyen kis ház felépítése mennyibe kerül. Mert ugye ha még házat is vennék pl ezt fel kéne újítani.. szal biztos költenék rá 1-2 milliót nyílászárók stb. nem tudom melyik lenne érdemesebb nem akarok beleugrani.. még csak tervezgetek..
2011. aug. 3. 15:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Én meg se venném. Arrafelé nem sok munka van.

3 milliót megér, többet nem.

2011. aug. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!