Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Akik a albérletben laknak,...

Akik a albérletben laknak, mennyire érzik otthon magukat benne?

Figyelt kérdés

Én albérletben lakom és legalább az megnyugtat, hogy a személyes holmijaimon kívül a bútorok is az enyémek nagyrészt. Bár még így is bennem van az érzés, hogy ez csak egy albérlet és jó lenne egy saját kis lakás.

Például amikor beléptek az ajtaján, milyen érzés kerít hatalmába benneteket: az, hogy HAZA értetek, vagy az albérlet küszöbét léptétek át?


2011. aug. 1. 13:55
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a kérdésbe véltlenül került bele az "a" betű.
2011. aug. 1. 13:57
 2/6 anonim ***** válasza:

én nem szeretem különösebben


de nem is az albival van baj

inkább a lakótársat utálom


átmeneti szállásnak tartom az albit, nem kötődöm hozzá

2011. aug. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én jelenleg a második albérletemben élek, és mindkettő a szívemhez nőtt, tudom őket az otthonomnak tekinteni.
2011. aug. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én már "saját" lakásban élek (bár erről a banknak más lenne a véleménye asszem :D), de több albiban laktam előtte és sosem volt gondom ilyesmivel. A bútorok se voltak az enyémek, de számomra attól vált mindegyik pillanatok alatt otthonná, hogy 1. velem volt a laptopom, 2. ha magamra zárom az ajtót, senki nem jöhet be az engedélyem nélkül, 3. bármikor jöhetek-mehetek anélkül, hogy bárkinek köze lenne hozzá.
2011. aug. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát gondolom ha egyedül laknék és tartósan, akkor inkább az otthonomnak érezném. Jelenleg nekem csak a tipikus több diák egy lakásban feeling jut, a 3.-ban már kezdem magam otthon érezni, de gondolom ez lakótársam miatt is lehet. :D
2011. aug. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egy évig éltem albérletben, mindvégig különböző lakótársakkal. Abszolút nem éreztem otthonosan magam, csak ha nem jött vissza aznap este a lakótárs. Akkor sem otthonosan éreztem magam, csak nyugodtabban. Albérletben nem jó, de ha csak az van, akkor muszáj.
2011. aug. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!