Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szoba kifestese. Tippek?

Szoba kifestese. Tippek?

Figyelt kérdés

14/f vagyok es az lenne a kerdesem,,hogy milyen szinure fessuk/festessuk a szobamat?Nem muszaly egy szinure,lehetnek kombinaciok is pl.egy resze ilyen szinu masik olyan stb..

Modern szoba lenne.Koszi a valaszokat!!


2011. jún. 30. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

- vegyetek legalább 12 különböző színű festéket

- véletlenszerűen fröcsköljétek fel a falakra össze-vissza

-ha valaki kérdezi miért olyan, mondjátok, hogy ez modern, elvont, kortárs művészet, esetleg nyissatok kiállítást

2011. jún. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt,megertelek,de szerenyebb korulmenyek kozott is el lehet kesziteni egy szobat igenyesen.Amugy en velemenyeket kertem,ez is az volt...megfontolom.
2011. jún. 30. 20:43
 3/6 anonim válasza:

hat festesd ki ego pirosra vagy bordora a szobadat es a sarkaiba egy egy feher haromszogalakot festess nem tudom tudod e mirol beszelek

vagy

festesd ki egy valami szep szinre es ha van ismerosod vagy te fess vm szepet a falra feketevel

2011. jún. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
festesd le egy szinurte a szobat es pottyozd be a falakat:D
2011. jún. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

fessa a falra szivecskeket...:D

nem is inkabb pillangot az olyan edi

az a kedvencem:D

2011. jún. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyébként én komolyan gondolkozom rajta, hogy a nappalit olyan módszerrel fogjuk kifesteni, ahogy az első írta. Valahogy így, alapszínekkel: [link]

Vagy ahogy a Neveletlen hercegnőben van, hogy festékes lufikat akasztani a fal elé és kipukkasztani őket... tutira egyedi lenne :D

2011. jún. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!