Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen hangulatfény/discofény...

Famousboy kérdése:

Milyen hangulatfény/discofény jó egy 16 négyzetméteres szobába? UV fénycsővel kapcsolatban tippek?

Figyelt kérdés

Egy 16 négyzetméteres (4x4m) szobám van. Akarok valami jó kis hangulatfényt vagy valami buliba illőt szerelni. Hol tudok ehhez fényeket venni? Nem túl drága kéne, de jó.


Gondolkoztam vagy helyette vagy mellé UV fényen is, ami remekül kiemelné sötétben a fehér színű dolgokat. 9e Ft körül láttam 120 cm-es hosszúság fénycsövet, már nem tudom, hogy hány W-osat. Ennyi amit tudok erről. Valaki le tudná írni, hogy mire lesz szükséges, kb mennyilesz és hol tudok ieneket venni?


köszi a válaszokat :)


2010. okt. 4. 22:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia

szerintem fénycsőbe integrált színes ledeket vegyél. Nekem egy120cm es Uv fénycsövem van és sokat fogyaszt hideg fénye van és alig ad fényt nem hogy hangulatot. Hamar meguntam a disco hangulatot itthon. Ez max zenében és valami fényorgonával jó itthonra.


De ha mégis Uv-t veszel akkor ne hagyd magad átverni. Vaterán stb használt csöveket nagyon drágán akarnak rádsózni. Egyes websopok 9-10 ezerért kínálják.

Énmeg bementem a Tungsram boltba és armatúrával együtt 6 ezerért vettem tungsram csövet!!! te is tedd ezt jobban megéri

2010. okt. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én e-bayen vettem 1m-es RGB led szalagot távirányítóval. kb. 3500 ft-ra jött ki így kínából szállítási költséggel együtt és csak egy 12V-os táp kellett hozzá, ami még egy ezres sem volt. Nem fogyaszt sokat és nagyon jól néz ki. Van mindenféle üzemmódja, villog, színt vált, stb.
2010. okt. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!