Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Cserebogarak bújnak elő a...

Cserebogarak bújnak elő a falból. Hogy lehet őket kiírtani?

Figyelt kérdés

Ma már kiszedtem egyet, biztos hogy cserebogár volt. Tavaly is voltak már, akkor volt olyan amit nem találtam meg.

Idegesítő hogy kaparnak a falban. Sajnos sehol se találtam választ arra hogy milyen vegyszer vagy milyen módszer jó ellenük.


2011. jún. 16. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
ha kijön, megölöd...kb ennyi...nekünk is van pár, de max akkor lehetne tenni ellenük, ha szétfúrjuk a falakat, és egy hétre kiköltözünk, amíg hat a vegyszer...
2011. jún. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Miért kell Őket megölni?

Kijön a falból,megfogod,ráteszed egy szemeteslapárta és kiviszed!Ennyi!(bent a lakásban vannak,hogy mennek be a falba?)

Amúgy talán a fallal kellenne kezdeni vmit,akkor nem mennek bele.

2011. jún. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nálunk is ez volt a probléma régen. a hajópadló alatt csak döngölt föld volt és simán fel tudtak jönni. felszedtük a padlót, lebetonoztunk, új hajópadló vissza és már nem tudnak feljönni....nálunk csak ez segített.
2011. jún. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Unkn0wnBoss válasza:
100%
birom az ilyet aki ''miért kéne megölni'' ..azért mert egy kib*szott bogár és senkit nemérdekel az élete!!.. és ne kaparásszon a falba amig alszom..kaparásszon a kva anyj*ba
2016. aug. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mi nemrég koltoztunk ki valyoghaza. Napi kb kettő, de inkabb 5 cserebogarat viszek ki a hazbol. Mar ket honapja kaparasszak a falat folyamatosan. Mar megorulok toluk.
2019. jún. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!