Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni cserebogarak...

Mit lehet tenni cserebogarak ellen, már megint hallom mintha fúrna a falban?

Figyelt kérdés
Nagyon idegesítő és nehezen tudtam előzőt is kiölni. Mitől jönnek ezek elő?
2011. júl. 18. 21:22
 1/8 anonim válasza:
Csapkodd össze papuccsal.
2011. júl. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Verd le.
2011. júl. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak az a gáz hogy a parketta alatt motoszkál, és nem akarom felszedni...vagy muszály leszek?
2011. júl. 19. 09:01
 4/8 A kérdező kommentje:
De ahogy kérdésben írtam, lehet falban van nem tudom eldönteni. A baj az hogy frissen van festve! és most lesz laminált padló letéve, pont jókor jön elő:(
2011. júl. 19. 09:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben keresnék egy rovarirtással foglakozó céget.
2011. júl. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha csak egy konkrét részen hallod, akkor Bio kill nevű spray-vel elintézheted, de ha komolyabb a dolog, akkor én is inkább szakemberhez fordulnék.
2011. júl. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
de azt honnan tudod hogy cserebogár, nem lehet hogy egér lyukat fúrt a padlósról le a falba?
2011. júl. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Üdv, sajnos nálunk ugyanez a probléma, megőrülök tőlük. Mielőtt kifúrja magát, hetekig perceg. Sárfalból épült a ház, a szobákban hajópadló van, alatta föld. Ha kitartó, akár a fapadlón is átrágja magát, de inkább a fal és a padló találkozásánál szokta. Sárfalat könnyen kifúrja. Hang alapján nem tudom megtalálni hogy kinyírjam, sokszor éjjel ara ébredek hogy a szobában röpköd, a falon meg ott a lyuk. Tök undorító. Én azt tervezem tenni ellenük, hogy lebetonozom a szobákban a padlót, és a falon 0,5 méter magasságig leverem a vakolatot. Majd jó kemény, cementes vakolóanyagot keverek és azt viszem fel, talán azt nem tudja átfúrni. Jobb ötletem nincs... De ha van valakinek egyéb hasznos tanácsa a megelőzésre, ossza meg velünk!
2011. júl. 26. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!