Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen stílusú ez...

Szerintetek milyen stílusú ez a ház?

Figyelt kérdés

[link]

A valóságban is létezik, csak nem lefényképezhető a homlokzata. A színe fehér, csak a képen tűnik lilásnak.

Belefér a neoklasszicistába, vagy valami egészen más ugrik be nektek róla?

Előre is köszi.


2011. máj. 7. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ezt hívom mucsajröcsögei parasztbarokknak.

Maradjunk annyiban,hogy van rajta pár neoklasszicista oszlop, gótikus ablakfülke, barokk korlát, randa tető, aránytalan kialakítás......

2011. máj. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én hasonló amerikai házakat láttam már. Olyan mint amikor amerikai turisták jönnek Európába. Miután haza mentek összemosnak mindent amit láttak, hogy nagynak és stílusosnak látszódjon, de nem az.
2011. máj. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyébként Sims 3-ból van?
2011. máj. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen sims 3 :). Próbáltam minél élethűbben megépíteni, és szerintem elég jól sikerült is.

A ház maga tényleg Amerikában van a nyugati parton. Azért nem fényképet mutattam, mert előtte rengeteg nagy fa van, és szinte teljesen eltakarják a falakat. Egyébként a kérdést azért tettem fel, mert vitatkoztunk egyik ismerősömmel, hogy vajon volt-e valami konkrét, stílusbeli elképzelése az építtetőnek, vagy csak nagyon európai akart lenni. Én arra tippeltem, hogy neoklasszicista épület volt a terv, mert nagyon hangsúlyosak azok az oszlopok.

2011. máj. 7. 20:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha már választani kell, akkor legyen az. :) Nem tudok, olyan stílust amihez jobban hasonlítana, talán empire.
2011. máj. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ha az enyém lenne a ház, és alapvető szerkezeti változásokat nem eszközölhetnék rajta, szerintem valami ilyesmit tudnék kihozni belőle:

[link]

2011. máj. 8. 15:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Már most sokkal jobban néz ki! :)
2011. máj. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!