Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Tényleg léteznek a kulcsrakész...

Tényleg léteznek a kulcsrakészen átadott amerikai stílusú házak?

Figyelt kérdés

Párommal ház vásárlása előtt állunk!Sokat nézelődtünk tanakodtunk,majd egyik ismerősünk ajánlotta azt a lehetőséget, hogy ha veszünk egy telket akkor vannak vállalkozók akik elérhető áron felhúznak egy amerikai stílusú házat elérhető áron, még a konyhabútor kád is benne van,amire már nem kell plusszba költeni!!


Egy 80-90 négyzetméteres házra mondtak kb 9 millio Ft.-ot!

Ez valós? Valaki építettet így házat? Tudtok ajánlani korrekt és főleg jól dolgozú vállalkozót?


2011. jan. 13. 05:56
1 2
 1/12 anonim válasza:
Igen, én is hallottam már ilyenről, azt hiszem könnyűfém szerkezetes ház. Két három évvel ezelőtt egy 100 négyzetméteres ára 15 millió körül volt.
2011. jan. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

nézz szét ezen a weblapon, lehet, hogy segít....

[link]

[link] /tipushazaink/33

[link] /tipushazaink/30

[link] /tipushazaink/27

[link] /tipushazaink/26

[link] /tipushazaink/24

stb...

Mit tartalmaz az ár?

A Tervezés és Engedélyeztetéstől a Kulcsátadásig minden anyagot és munkát tartalmaz az ár. 3-6 hónapos kivitelezés! Egy panellakás áráért családi háza lehet!

2011. jan. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves utolsó!!!


Ezek a linkek szuperek brutto 9 milliért egy álom lakás!!


Megpróbáljuk!

2011. jan. 13. 13:12
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekünk 5 hónap alatt építették meg, nagyon korrektül, (hetente egyszer tudtuk csak a munkálatokat ellenőrizni)

A legújabb energia takarékos I.oszt. építőanyagokat használták fel, (számlákkal igazoltan!) semminek nem kellett utánna járni, mindent Ők hoztak. Nem mellékesen tartották az ajánlatukat, nem tértek el a szerződésben rögzített ártól.

2011. jan. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!!

Esetleg megmondod ,hogy kik csinálták, és ha nem titok,egy árat vagy egy körülbelüli árat mondasz??

2011. jan. 13. 15:52
 6/12 anonim ***** válasza:

[link]

Kapcsolat fülre a (fekete sávon, az utolsó) klikk és minden adatot elérsz. (telefon, e-mail)

2011. jan. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Renovar Kft.


Cím: 6000 Kecskemét Stádium u. 8 I/4

Tel.: +36 20/9887-431

Email: renovart@renovart.hu


azonnali üzenet küldése:

[link]

2011. jan. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönjük sokat segítettetek,felvettük tegnap velük a kapcsolatot!!!


Remélem nyár végére már a kis házunkba lakhatunk!

2011. jan. 14. 06:03
 9/12 anonim válasza:
Mi is a Renovart-tal építettünk, de nem igazán jó a véleményünk róluk.Szerkezet kész állapotig ők készítik, utána alválalkozókkal dolgoztatnak és innen kezdődnek a problémák. Ha nem az ő villanyszerelőjét, vagy épületgépészét fogadod el, akkor onnantól "büntibe" vagy, vagyis heteket vársza szakemberekre és áll addig az építkezés. Szerintem CSAK SZERKEZET KÉSZ állapotig köss velük szerződést, utána pedig csak bizonyos fázisokra szerződj velük.
2011. aug. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Juuuj de jó,hogy idetévedtem több óra böngészés után!:) Na hogy áll a dolog Kedves Kérdező!? Van már azóta tapasztalat? Én is nézegettem már a Renovaltot is! Mit jelent az Válaszoló,hogy szerkezeti állapotig lehet szerződést kötni? Abban mi van benne? Mert Nálunk igazából a Párom a kivitelezést meg tudná oldani...

Köszönöm a segítségeket!

2012. márc. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!