Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Rend van a szobádban, házadban?

Rend van a szobádban, házadban?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 23:49
 1/10 anonim ***** válasza:
igen.
2011. ápr. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Dehogy van!
2011. ápr. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

most igen, mert ma porszívóztam, és mindent a helyére rámoltam.

de normál esetben:

az előszobából szerencsére tűnni látszik a rumli mert vettünk cipősszekrényt, amibe hálistennek befért majdnem az összes topánkám és csizmám.

a konyhában hiába van mosogatógép, tele szoktuk rakni a mosogatót, ha az megtelt, rámolok át bele, persze addigra rászárad a kaja, elöblíteni sem tudom. az asztalon teszkós újságok amiket párom mindig felhord, hiába mondtam neki hogy ne merje mert én nem fogom kidobni, ő meg tartogatja hátha átnézem én is :D.

A speizról ne beszéljünk, az mindenhol bermuda-háromszög.

A mosdóban néha csak begyűröm a polcra a megszáradt törülközőt, a szennyestartónak meg leesik a teteje akkora halom ruha van benne :D és mindenhol a fésűim és a sminkcuccaim vannak szanaszét.

A nappaliban van két ruhaszárító, többnyire arról öltözünk, ha le kell szedni, az megy a kanapéra, és rakom ide-oda a kupacot pár napig mire elfogy vagy ráveszem magam hogy bepakoljam a szekrénybe. Az egyik sarokban még zsákok vannak a cuccaimmal, azóta állnak ott hogy ide költöztünk (most lesz fél éve). De ott van mellettük a műfenyő is, aminek előrelátás híján kukáztuk a dobozát.

A hálóban az ágyat szökőévben egyszer vetem be, én kele később, és így is alig bírom kivakarni magam az ágyból, nem hogy még ezzel foglalkozzak, és két-három napig gyűjtjük néha a szennyest kupacban. Az íróasztalon ha hobbizok, két hétig állnak utána a romok.


És még nem számítunk rendetlennek, voltam koleszos, tudom az mit jelent :) De hálistennek ha eldurran az agyam és nekiállok pakolni egy óra alatt rendbe vágom a lakást, mert akkor mint egy forgószél! de tudom magamról hogy alapvetően kissé lusta vagyok, és mostanában túl sokat is dolgozom, magamra sem jut elég időm :(

2011. ápr. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Nincs.

Pontosabban van egyfajta rend a rendetlenségben, de azt csak én látom, senki más :)

2011. ápr. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

A házban elég nagy rend van, a szobámba meg iszonyat nagy kupi, de én átlátom. Ha öreganyám rendet rak (amiről hál' istennek mostanság leszokott) akkor semmit se találok.


Én úgy vallom hogy a padló a legalsó polc a szobában XDXD

2011. ápr. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen. Enélkül nem is érezném jól magam.
2011. ápr. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül élek, mindíg rend van. Zavar a rumli.
2011. ápr. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
a nap 24 órájában takarítok két kicsi gyermek van és mindig rendetlenség.a szobával kezdem mire a konyhával végzem mehetek vissza a szobába.
2011. ápr. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
igen de mindennap takaritok mert rühellem a koszt és a kupit
2011. ápr. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Inkább kupi..nálunk a ruhákkal van a baj. Illetve nem a ruhákkal, hanem az emelettel és a lustaságunkkal:-) Nappali van lent és étkező, ha hazaérünk átöltözünk, de a ruháinkat nem visszük fel az emeletre, csak ledobjuk a kanapéra. Ott tornyosulnak. Ha nagyon unom nézni, akkor sem viszem fel, hanem bedobom a szennyesbe, ezért a szennyes tartót nem lehet sokszor lezárni:-D

Tisztaságra ügyelek, a koszt nem szeretem.

2011. ápr. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!