Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyiket lenne több értelme...

Melyiket lenne több értelme megvenni (lakások)?

Figyelt kérdés

a, egy nagy 3 szobás lakás, teljesen felújítandó, a kerületünk nem a legjobb részén, és pont annyibe kerül amennyi pénzünk van


b, egy ugyanakkora de 4 szobás lakás a kerület jobb részén, ugyanúgy felújítandó, mindenképp 3 millió hitellel megoldható csak (és szeptemberig csak a férjem nek van munkája)


c, ?


Költöznünk kell onnan ahol most lakunk, van önerőnk, de nem túl sok, és két ovis gyerek van.


Kérlek írjatok érveket is melyiket miért választanátok inkább! (légyszi olyat ne írjatok hogy vegyünk kisebbet vagy kevesebb szobásat :-) )

Köszönöm!


2011. márc. 24. 19:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha ár-érték arányban reális, és fejlődő környék, akkor A. Aztán majd apránként felújítjátok.

Igazából túl kevés információt adtál meg, így nehéz bármit mondani.

2011. márc. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ennyi információ alapján én az A-t választanám.
2011. márc. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha 3-4 szobás lakásokat néztek, már miért nem néztek egy olcsóbb családi házat?
2011. márc. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Mert fontos, hogy ez a kerület legyen (bp), itt járnak a gyerekek oviba, méghozzá jóba. Családi házat ennyi pénzből nem tudnánk venni, főleg akkorát nem, amekkorában tényleg elférnénk.


Sajnos nem fejlődő környék az A.

2011. márc. 24. 20:44
 5/14 anonim ***** válasza:
Melyik kerület ez egészen pontosan?
2011. márc. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
XI. de azért címet nem írnék, ha nem baj :-D
2011. márc. 24. 21:20
 7/14 anonim ***** válasza:

a 11ben nem tudom hol vannak ennyire gyalázat részek... na mind1. gondolom panel.


a hitelmentes megoldás lenne a legjobb, és ha tudtok, akkor tegyetek félre, hogy pár év múlva hitel nélkül költözhessetek egy jobb, számotokra ideálisabb környéken lévő lakásba.


legalább leírod nekem azt, hogy melyik része a XI-nek az, ami számodra a rossz környéknek minősül?

2011. márc. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék címet írni, amitől gáz lett a környék az az, hogy hajléktalanszállót alakítottak ki itt. Valószínűleg ez az oka annak, hogy mélyen a piaci ár alatt kaphatnánk meg egy ekkora lakást itt.
2011. márc. 25. 07:03
 9/14 anonim ***** válasza:

"a 11ben nem tudom hol vannak ennyire gyalázat részek"

Hát Újbuda eleve nem egy fejlett kerület...tudom, mert laktam ott. Buda talán legelmaradottabb része. Én Újpestre költöztem onnan, majd Megyerre családi házba.

2011. márc. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem az első. több okból is. ha kiszámolod, hogy valami x-be kerül, adj még hozzá! Gondolj azokra a kiadásokra, ami nincs a vételárba! Ügyvédi ktg, illeték pl.

ha megveszed, egy minimálisat rá kell költened, hogy élhető legyen, és biztos kell venned egy pár dolgot.

+ millió hitelt úgy felvenni, hogy nem biztos a munkahely, elég húzós.

Én a nyugodt alvásra szavazok.

2011. márc. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!