Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyiket vennétek? Ingatlan-ké...

Melyiket vennétek? Ingatlan-kérdés. Folyt lent.

Figyelt kérdés

1. 1O millióért telek (erre építenénk)

2. 2O millióért telek kp. állapotú házzal, tetőtér beépíthető


2011. márc. 3. 10:49
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Igen, köszi nektek is.

Van hol laknunk, van egy lakásunk, ami nem a legjobb, de pár évig még húzzuk benne.

1-2 év múlva tudnánk zsebből építeni.


Attól félek picit, h mire összejönne a 22 milla zsebből, megint az egekben lesznek az ingatlanárak.

2011. márc. 3. 11:16
 12/18 A kérdező kommentje:
De ezt a lakást nem lehet eladni, mert osztatlan közös tulajdon. Ha el lehetne, nem lenne kérdés :-(
2011. márc. 3. 11:18
 13/18 anonim ***** válasza:
ha nem sürgős költözni, akkor az első. ha szeretnétek már menni, akkor a 2.
2011. márc. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én az első variációt venném, mert erre olyan házat építek amilyet csak szeretnék, ami az én igényeimnek teljes mértékben megfelel.

Gondolok az olyan helyiségekre mint a pince, garázs, mosókonyha, szerszámtároló vagy műhely, kamra.

Nem beszálve az energiatakarékossági megoldásokról. A szobák elhelyezéséről.

2011. márc. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Mhmm.. köszi szépen. Az igaz. A 2. ház egyelőre fiktív és sokesélyes.. Ezért még a jó helyszín sem biztos.
2011. márc. 3. 12:31
 16/18 anonim ***** válasza:
tuti az elsőt választanám. Nekünk adott volt a telek, és könnyűszerkezetest húztuk rá. Férjem ezzel is foglalkozik. 70nm simán kihozol egy 10-esből. Minden új szép, és negyede a rezsink mint egy régebbi háznak.
2011. márc. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nem ismerem a könnyűszerkezetest. Lehet rá tetőteret rakni később? Mármint persze úgy akarjuk a tetőt eleve, h legyen alatta hely, ne kelljen leszedni pár év múlva.
2011. márc. 3. 12:38
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekünk tetőteres. Lent van egy amerikai konyha-nappali, fürdő, kamra. Fenn 2 db gyerekszoba, gardrób , a mi hálónk a nagy fürdő, és közlekedő. Érdemes körbenézelődni könnyűszerkezetes terén, mert én csak ajánlani tudom. Mi még mindig építkeznénk téglából :-DDDD arról nem is beszélve, hogy mennyivel kisebb kosszal jár, nem ment tönkre az egész kert, és hihetetlen gyorsan épül. A szomszédok csak lestek, mikor pikk-pakk felépült. Sok hülyeséget hordanak össze ezekről a házakról, de az én tapasztalatom remek. Mióta megépítettük nem 1-2 ismerős vette tervbe ezt a lehetőséget.
2011. márc. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!