Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tudom, hogy gyakori kérdés de...

Tudom, hogy gyakori kérdés de mit vennétek első évfordulóra egy 24 éves srácnak?

Figyelt kérdés
Képes akármi olyan egyszerű, vagy fel tudnám valamivel turbózni? hogy extrémebb legyen? vagy még minek örülne tőlem? fogalmam sincs mit kéne kitalálnom és mindjárt itt van az idő...
2010. ápr. 18. 13:55
 1/6 anonim válasza:
Epres túrós torta, rózsaszín marcipánnal bevonva, valami szöveggel. :'D Nyami. :$
2010. ápr. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyi pénzt szánnál rá?
2010. ápr. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát igen,jó lenne tudni,hogy mennyiből tudsz gazdálkodni! :) Nemrég láttam olyan faliórát,aminek az óralapjába több képet be lehet tenni. Szerintem ez se lenne olyan rossz ötlet. :)
2010. ápr. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ja bocsi a késői válaszért, nem sajnálom rá a pénzt :) tehát mondhattok költségesebbeket is de azért ne 100ezres nagyságrendben :D
2010. ápr. 18. 18:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Nemrég mutatta egy ismerősöm, a neve Feldobox. Több téma, több árban, te csak megveszed, és az ajándékozott választhat a programlehetőségek közül. Szerintem elég jópofa. [link]
2010. ápr. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
18.54 vagyok Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy páros programok közül is lehet választani, így együtt is fel tudjátok használni a kupont.
2010. ápr. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!