Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Albérlet kérdés . Hogy, is...

Albérlet kérdés . Hogy, is van ez?

Figyelt kérdés

Szijasztok.


Az lenne a kérdésem , hogy mi a menete az albérletnek ?

úgy értem , bérlés stb , és kérnek valami papirt ? pl munka vállalóit v valamit ? :)

Lehet buta kérdések :$

köszönöm .

17 / L


2011. febr. 13. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha bejelentettként laksz majd az albérletben (aminek nagyon kicsi az esélye,mert nem akar adózni a főbérlő-általában-) akkor kér,úgy tudom. De ha nem oda lennél bejelentve és nem hivatalosan lennél albérlő csak "fű alatt" akkor nektek kell írni egy szerződést,amiben benne van pár adatod.
2011. febr. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
senki nem fog a sajat ingatlanaba egy alberlot bejelenteni.
2011. febr. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

írtok szerződést, amiben benne van, hogy mik a kötelességeid a tulaj felé (mikor kell fizetni, kinek kell javíttatni a gépeket, bútorokat, ha bajuk esne, mennyi a bérleti díj, stb)

ha leteszel neki 2 havi kauciót plusz egy havi bérleti díjat, akkor sztem szó nélkül kiveheted.

2011. febr. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!