Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Általában nálatok mindig...

Általában nálatok mindig csukva van a wc-ajtó?

Figyelt kérdés

Természetesen úgy értem, amikor nincs használatban a helység.

A fürdőszobáé nálunk nyitva van vagy legalábbis csak behajtva. A wc csukva. Pedig legszívesebben nyitva hagynám, mert legalább onnan jönne be egy kis fény a lakásba.


2011. febr. 9. 16:25
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Igazából szívem szerint nyitva hagynám, csak úgy hallottam, hogy nem való, nem illik.

Ebben annyiban lehet igazság, hogy ha mondjuk vendégek jönnek, akkor az előszobából elsőre ne a wc-t lássák.


Esetleg ez az üveges megoldás jöhetne szóba. Csak nem tudom milyen lenne, mert nagyon elütne a többi ajtótól. A többi 6 ajtó, ami innen nyílik, mind tömör barna famintás.

De majd még gondolkozom a dolgon. Köszönöm.

2011. febr. 10. 09:39
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a wc ajtó mindig csukva van, a fürdőszobaajtó résnyire nyitva a pára miatt. De ha a wc a fürdőszobában lenne, akkor a fürdőajtó is szigorúan csukva lenne.
2011. febr. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
hát a földszinten a fürdő általában nyitva, a wc zárva. Fent egyben van a kettő, legalább behajtva, max akkor nyitom ki, ha valaki zuhanyzott és tiszta pára, télen azért nem az igazi ablakot nyitni folyton. :D De elég lehangoló, hogy pont a klotyóra néz az ajtó. xD
2011. febr. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!