Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Általában nálatok mindig...

Általában nálatok mindig csukva van a wc-ajtó?

Figyelt kérdés

Természetesen úgy értem, amikor nincs használatban a helység.

A fürdőszobáé nálunk nyitva van vagy legalábbis csak behajtva. A wc csukva. Pedig legszívesebben nyitva hagynám, mert legalább onnan jönne be egy kis fény a lakásba.


2011. febr. 9. 16:25
1 2
 1/13 Cory Rose ***** válasza:
78%
Be, a fürdőszoba is. Nem szeretem a nyitott ajtókat, ha be akarok menni, kinyitom.
2011. febr. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk a fürdőszoba nyitva van. Nagyon szép és szeretek elgyönyörködni benne, amikor elmegyek mellette.
2011. febr. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Résnyire nyitva van. Amúgy nálunk mindig minden táré váré van minden, de én pont így szeretem, utálom ha be vannak csukogatva az ajtók.
2011. febr. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Zárva, nekünk egyben van a kettő.
2011. febr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is egyben van a fürdővel és mindig nyitva van, hogy szellőzzön. Van szellőző, de félek a penésztől.
2011. febr. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%

nálunk mindig minden ajtó nyitva van.

a fürdő egybe van a wc-vel, de mivel a helyiségnek van ablaka, ezért érdemes nyitva hagyni, hogy minél több fény jöjjön be a lakásba.

2011. febr. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha annyira kellene az a fény a wc felől és nyitva sem akarod hagyni, akkor legjobb, ha kicseréled a wc-ajtaját olyan ajtóra, aminek a felső részén üveg van.

Természetesen ne az egész legyen üvegből, mert ne lehessen már belátni... csak fent! Vagy ha nem is üveg, legalább tejüveg! Ez pici méretű tejüvegen át is tud már jó nagy fény átjönni!

Akár egy asztalos is átalakíthatja az ajtót! Ha sokáig tervezel ott lakni, megéri...!

2011. febr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
92%
Nálunk a WC ajtó szigorúan zárva. Mindig.
2011. febr. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mivel a WC-ben nincsen fűtőtest,

ezért nyitva tartjuk, hogy ne legyen bent hideg,

ha majd be kell menni.

2011. febr. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%
A fürdő nyitva, a wc zárva. Nekem olyan illúzióromboló, amikor tárva-nyitva van a budiajtó!
2011. febr. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!