Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha kaptunk egy levelet h...

Ha kaptunk egy levelet h leveszik a melegvizorát tartozás miatt akkor a fütést is kikapcsolják vagy csak a melegvizet?

Figyelt kérdés
2 baba anyukája
2011. jan. 31. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyet így még nem hallotam hogy van külön víz óra, így nem tudom hogy a fűtésre kihat-e.

Menjél el a helyi gyermekvédelmi szolgálathoz, és ott fognak segíteni, elmondják mit lehet tenni.

Sajnos én is így voltam, nekem az áramot akarták kikötni de így fűtés sem lett volna.Ők felvették a kapcsolatot az elmüvel, és kértek nekem haladékot (amit amúgy nem kaphattam volna).

2011. jan. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem ide tartozik a kérdés.
2011. jan. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Fűtést csak akkor tudják kikapcsolni, ha egyedi. Ha távfűtés, akkor nem tudják szerintem, mert akkor központilag van az egész.
2011. jan. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!