Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Penész ellen várnék praktikáka...

Szucs oliver kérdése:

Penész ellen várnék praktikákat! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Új albérletbe költöztünk, a tulaj mondta hogy gond van, de azt nem gondoltam volna hogy ennyire!!
2011. jan. 25. 10:19
1 2
 11/19 anonim válasza:

Ajjaj!!!Ha jön a baba,akkor tényleg sűrgösen lépni kell ha ekkora a gáz!

Nagyon sokat árthatsz neki,ha penészes helyre viszed!

Asztma,allergia.. stb.

Nem akarlak megijeszteni de nagyon veszélyes a penész!!!

Olvass utána vagy kérdezz meg egy orvost!

2011. jan. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Szülőkhöz??már rég nem élönk velük, mér nem vagyok abban a korban.

megpróbálok vmit tenni az ügy érdekében, és ha semmi nem használ, akkor költözés.

2011. jan. 25. 13:05
 13/19 anonim ***** válasza:
Igen, akár a szülőkhöz. Nem életkor kérdése ez! Ha választani kell, akkor inkább teszed ki maradandó egészségkárosodásnak a gyerekedet, csak nehogy a szülőkhöz kelljen menni?!?
2011. jan. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
az az igazság hogy nem hiába lakunk albérletben a szülőkre nem lehet számitani.
2011. jan. 25. 13:13
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért nem cuccoltok egy új albiba...annyira sok a holmitok? A fene szerencsétlenkedne, millió kiadó lakás van. Egy nap alatt át lehetne költözni.
2011. jan. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod.megfontolom.

már el is kezdtem nézni a neten hirdetéseket...

2011. jan. 25. 13:38
 17/19 Niggagirl ***** válasza:
A penészt sajnos semmivel nem lehet VÉGLEG eltüntetni mindíg visszajön mert alapból vizes a lakás tapasztalatból írom. Igazuk van az előttem íróknak nagyon sürgősen költözzetek el mert asztmás lesz a pici ez 100%!!! A hugomék is most akartak kivenni egy penészes albérletet 3-4 ezret költöttek penész irtókra elis használták mindet. De hálistennek lebeszéltük őket a költözésről hiába olcsó a lakás bérlése. Nekik is van egy 2 éves kisfiúk és miatta nem költöznek! A másik testvérem is rákényszerült egyszer pár hónapra egy ilyen penészes albérletre és neki akkor 4-5 hós volt a lánya aki 2 hétig volt a penész miatt korházban mert majdnek megfulladt:((( Mi is 17 éve lakunk albérletben most 2 lányunk van úgyhogy együttérzek veletek, sőtt nálunk sem tudnak semmiben segíteni a szüleink sajnos ők is olyan sz@r helyzetben vannak. Tudom könnyű mondani hogy KÖLTÖZZETEK de a baba érdekében írom! Remélem sikerül:)))és sok sikert a kicsihez!!!
2011. jan. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod, már beszéltem a párommal és megyünk, ha találunk vmi jót
2011. jan. 26. 18:01
 19/19 anonim válasza:

Ekkora hülyeséget hogy 100% asztmás lesz a pici, rég hallottam haha :)



A penészre nem mindenki allergiás, sőt van olyan penész, amely egyáltalán nem veszélyes .


Gyermekkoromban nekünk is penészes volt a lakásunk igaz csak a sarokban, 3an voltunk gyerekek, én és a testvérem újszülöttek , és mégsem lettünk asztmasak, sőt, teljes mértékben egészségesek vagyunk! :)

2021. febr. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!