Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lakásbiztosítást kötni kötelező?

Lakásbiztosítást kötni kötelező?

Figyelt kérdés

Már régóta nyaggatnak telefonon különféle biztosítási ügynökök, hogy kössek lakásbiztosítást, mert azt mondják 2011-től kötelező lesz!

Ez most tényleg igaz?

Akkor miért nem hallok róla a híradóban, rádióban, interneten.

Tud erről valaki valamit?


2011. jan. 5. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezek a "hiénák" bármit bevetnek,hogy eladjanak----még HAZUDNAK is.

Vagy "tervezz" jó hosszú beszélgetést az ilyenekkel.

Vagy mondd,hogy már van kettő !

2011. jan. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem is bízok meg bennük!
2011. jan. 5. 17:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem kötelező még, de kötelezővé akarják tenni, hogy árvíz, katasztrófa esetén ne a többiek adójából adjanak pénzt új kecóra.
2011. jan. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lakásbiztosítás kötése CSAK akkor,és ott,ahol dolgozik ismerős,rokon,vagy netán családtag.

Középtávú(3-4) évre "jó biznisz" !

2011. jan. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Szerintem mindenképpen érdemes kötni!

Mikor először betörtek hozzánk, még nekünk sem volt!

És utólag nagyon bántuk, mert annyi ráfordítást megér, hogyha ilyen gond van, akkor enyhítse a veszteségeiteket!

Vagy pl. beázás, üvegtörés...bármi előfordulhat.


Ettől függetlenül azt gondolom, hogy ha az ember akar valamit, akkor megkeresi a módját, hogy elintézze.

Én sem szeretem, ha rám akarnak tukmálni valamit!


Arról amúgy még nem hallottam, hogy kötelezővé tennék, de én már azon sem lepődnék meg! :D

2011. jan. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem, de én kötöttem, mert tök jól lehet pénzt keresni vele....kisebb károkért nem jönnek ki ellenőrizni, jól el lehet kamuzgatni, csak okosan kell, h ne legyen túl föltűnő.

Kár, h mostanában nem volt vihar, már jó lenne, ha leröpülne megint pár cserép a tetőről hehehe xD Persze csak a biztosító felé.....ők kifizetik a kárt (ami meg sem történt)

Mindenkinek ajánlom a lakásbiztosítást!!!!!!!

üdv

2011. jan. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én ezt találtam:

[link]

, csak azt nem értem, miért Román pénznemben szabják ki a büntetést.

Igaz az impulzus.ro oldal is román oldalra utal.

Más találatok is a Románokról szóltak.

Most ez Magyarországra is érvényes lesz?

2011. jan. 5. 19:16
 8/9 anonim ***** válasza:

19.06 !

Erről(is)beszélek !!! (18.46)

2011. jan. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nézd, a magyar nyelvű, de .ro-ra végződő oldalak, azok első sorban az Erdélyi/Székelyföldi magyaroknak szólnak.

Magyar nyelvűek, de értelemszerűen tartalmilag a román viszonyokhoz, a román törvényekhez igazodnak.....tehát ha egy ilyen oldalon azt olvasod, h xy mostantól kötelező, akkor az azt jelenti, h Romániában, de nem Magyarországon.

A pénzösszegek természetesen román lejben vannak megadva, mivel az ott élő emberek lejben keresik meg a pénzüket.

A bumm.sk nevű hírportál hasonló, csak az (első sorban) Felvidéki magyaroknak szól.

2011. jan. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!