Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » 14 m2 szobába álmennyezetbe 9...

14 m2 szobába álmennyezetbe 9 db ledes izzót szeretnék! Elég lesz bele?

Figyelt kérdés
Milyen ledes izzót érdemes bele venni?mennyi led legyen benne és mekkora legyen az izzó átmérője?
2010. dec. 11. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy elég lesz. Feltéve, hogy neked pozícionált fényre van szükséged.
2010. dec. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Milyen fajtát érdemes venni ,hogy azért legyen jó fény a szobában?

2010. dec. 11. 10:42
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 3 led van 20 nm-es szobában. Ez kicsit kevés, de 4-5 elég lenne. Neked a 9 bőven jó lesz!

Azt ajánlom, hogy ne egy helyre rakd az izzókat, hanem egyenletesen oszlasd el a plafonon, mert a ledek fénye valóban nem szóródik annyira.

Én most azon gondolkozom, hogy ha felújítjuk a szobát, lemondok a csillárról és körbevezetek inkább egy ledszalagot. Esetleg gondold meg azt, mert szerintem nagyon jól néz ki, amikor végigfut egy égősor a plafonon.

Ilyen, amikor rejtve van: [link]

itt látszik a szalag: [link]

ez is jól néz ki: [link]

Szerintem árban nagyjából ugyanott vagy, mint a 9 izzóval, de még az is lehet, hogy olcsóbban jössz ki.


Amire viszont mindenképp számíts, akármit is választasz: A ledek egészen más fényt adnak, mint a hagyományos vagy energiatakarékos izzók. Elsőre nagyon furcsa, nálunk járt olyan vendég, akinek fájt a szeme tőle. De pár hét alatt meg lehet szokni.

2010. dec. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem akarok már nagyon variálni, már egyenletesen be van vezetékezve,csak attól féltem, hogy kevés lesz a 9db.
2010. dec. 11. 10:57
 5/5 Brian0 válasza:

ha jót választasz akkor jó lesz.

Az interled jó izókat gyárt. Azokból 3-4 is elég!

2011. júl. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!