Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Túl sötét lenne ez a lila az...

Túl sötét lenne ez a lila az egy ekkora szobába? (többi lent)

Figyelt kérdés

új szobám lesz és ezek a méretei:390cmx440cm

az ajtóval szemben nagy ablakok(három részes)

szobába túl sötét lenne ez a lila: [link]

ja és szeretnék egy hatalmas cseresznyefa virágot rá aminek ez a mintája :

[link]

L/13


2011. jún. 28. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lenne, hidd el! Az én szobám sötétbarna, valamint fekete és teljesen jó. Besüt a nap és világos is, pedig csak egy ablakom van. Kissé furán hangzik a dolog, de nagyon szép, nem nyomasztó egyáltalán. Meglepően jók a sötét színek.
2011. jún. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha neked tetszik, akkor olyan legyen, elég nagy a szobád, hogy ne legyen doboz hatása.

Véleményem szerint azonban érdemes lenne legalább az egyik falat valami világosabbra festeni.

Ügyelj a kiegészítőkre, bútorokra, hogy passzoljanak, ne legyen színkavalkád a szobádban.

2011. jún. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
§A plafon fehét legyen s akkor jó lesz:)Szép ez a virág!Nagyon tetszik:)
2011. jún. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nekünk kb ekkora alapterületű a hálónk, és szinte ugyanilyen lila. én mondjuk annyival óvatosabb voltam, hogy mellmagasságig festettem lilára, lezárásként ragasztottam fel egy szintén lila, enyhén mintás bordűrt, a többi pedig maradt fehér (elég nagy a belmagasság, így nagyon tágas a hatása). és a fehér részen nálunk is van cseresznyevirágos matrica :)

ráadásul a bútorok is sötétek, feketék és dió színűek, a függöny meg szintén lila, mindenki dicséri milyen hangulatos!

2011. jún. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én a helyedben csak az egyik vagy két szemközti falat csinálnám meg ilyenre( lila+ nagy méretű cseresznyevirág) és a többi falat valami világosabb színre festeném. Így jobban kijönne a minta és nem is lenne túl sok. Ha szoktál nézni házalakítós műsorokat ott is mindig így csinálják.
2011. jún. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ha az összes fal ilyen, akkor két árnyalattal világosabbra kell festeni, úgy adja a nagy mennyiség miatt ezt a hatást, szerintem akkor jó lesz.

Nekünk is színesekek, és úgy lett jó

2011. júl. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!