Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » 3x3-as északi fekvésű szobába...

3x3-as északi fekvésű szobába a bordó fal túl sötét?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen.

Amugy meg mindenkinek az izlesetol fugg. Ha annak, aki hasznalja a szobat, tetszik, akkor minden rendben van.

(Egy baratom nemreg sotetbordora festette a lanya szobajat /a lanya keresere/, amikor ezutan elmentem hozzajuk, a lanya megkerdezte, hogy nekem tetszik-e. En erre csak egy kerdessel feleltem: "Neked tetszik?"; "Igen"-volt a valasz. Erre azt mondtam, hogy: "Akkor nekem is.")

2010. dec. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
értem.:)
2010. dec. 30. 17:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem É-i a hálóm. Drappos 3 fal, egyik (a szembe fal) nagyon sötét barna tapétás. Nekem tetszik.
2010. dec. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:D
2010. dec. 30. 17:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem elég sötét lesz így a szobád. Nincs valami világosabb szín ami tetszik?
2010. dec. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 BlackSword ***** válasza:

Hát ízlések és pofonok... Magyarországon a nap déli irányból süt, és ezért az északi tájolásu szóbák nem nagyon kapnak direkt módon fényt...

Én nem tenném, de alapvetően nem vonzódom a sötét szinekhez... Mert kicsinyítik a teret (olyan hatást kelt)... De ha valakinek az tetszik, vagy egyéb szinekkel mozgalmassá tudja tenni, az az ő dolga...

Egy dolog a fontos: aki ott lakik, az jól érezze magát benne...

2010. dec. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,hát igen (...)én a sötét színekhez vonzódom!:P:D
2011. jan. 1. 19:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia :) Az szép amikor csak egy fal bordó és a másik világosabb :) Egy egész kontrasztos világos, ami harmonizál a bordóval :)Akkor nem lenne túl sötét, és lenne benne valami érdekes :) Lehet ez bordó tapéta is :)
2011. jan. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!