Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Igaz az hogy egy ember átlag...

Igaz az hogy egy ember átlag 9 pókot eszik meg élete során?

Figyelt kérdés
Mármint alszik és belemászik az ember szájába... És milyen más rovarokat eszik meg az ember élete során? (alvás közben)
2010. dec. 7. 19:26
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
85%
átlagban, tehát van olyan aki egyet sem eszik valaki meg 16-ot. :)
2010. dec. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Az átlag azt jelenti, hogy van olyan, aki 18 pókot eszik meg, van aki nullát.

Vagy van aki 27-et, más meg -9et. Na mindegy.

Miért ne mászhatna a szádba, a pókok éjjeli állatok, akkor aktívak, változtatják a helyüket, simán változtathatják a szádba is. De egyéb rovarokat is lenyelhetsz, legyeket, csótányokat, fülbemászókat.

Viszont ne izgulj, egészséges fehérjeforrás mind.

2010. dec. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
37%

Tudod miért szeretek a GY.K -re járni? Mert ilyen ökör kérdések is vannak amin jókat nevetek--Ilyenkor azért elgondolkodom,hogy aki felteszi a kérdést az szokott gondolkodni???

Ha nyitott szájjal alszol a tüdőd van szabadon..Vagyis semmit nem tudsz lenyelni még álmodban sem úgy,hogy ne kezdj el köhögni/fuldokolni tőle. Ha egy pók bemászna a tüdődbe a szádon keresztül nagyon hamar felébrednél egy erős öklendezés miatt....

Gondolkodj már,mielőtt felteszel ilyen idétlen kérdést..

2010. dec. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
100%
Szerintem tapaszd be a szád leukoplaszttal mielőtt elalszol. Akkor biztos nem nyeled le.
2010. dec. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
egészséges????? a pók????????? szerintem jobb fehérjeforrás a hús.... csak azért kérdeztem, mert nekem iszonyatos pókfóbiám van..... éjfélkor (a családomban mindenki 10-kor lefekszik, kivéve én) is képes vagyok sikítani egy pók miatt ha átmászik az íróasztalomon miközben tanulok........
2010. dec. 7. 20:10
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
köss egy sálat a szádra alváskor:D
2010. dec. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%

"Nekem is elég súlyos pókfóbiám van"


Én ismerem a pókokat te meg nem! Akkor miért állítasz képtelenséget? A pókok a rovar és bogárvilág legintelligensebb egyedei miért kell róluk ismerethiány miatt butaságot állítani?

2010. dec. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

20:08-as: Én meg azon szoktam az ilyen válaszok olvasása közben gondolkodni, hogy a válasz írója szokott-e gondolkodni... Tudod, az embernek vannak nyelőcsövei... a falán pedig simaizom, ami általunk nem szabályozható, olyan mint a szívizom... ezáltal egész éjszaka letuszkolja azt, amit éppen lenyeltél. És tudod, ehez a gégefedőn "át kell jutnia". AZ embereknél általában ez megvan, mert mindig lenyelik a nyálunkat (ami folyamatosan termelődik alvás közben is) alvás közben. És ha a pók bemászik a szádba, akkor nagy valószínűséggel le is nyeled, mint a nyáladat. Ennyi, világos?


20:16-os: Egyrészt, ezt nem ÉN állítom, hanem "tudósok" és épp azért mert bizonytalan vagyok, azért írtam ki ezt a kérdést. Másrészt pedig honnan tudod hogy akinek pókfóbiája van, az nem tud a pókokról? Nem lehetsz biztos benne. Lehet, hogy már széttanulmányozták a pókokat, de attól még félhetnek nem? Gondolj bele, félsz valamitől, tudod hogy milyen, de mégis félsz tőle, mert ez a te egyik tulajdonságod... Egyébként az emberről is azt mondják hogy intelligens, ehez képest... nem is folytatom... a pókok között miért nem lehetnének ilyenek?

2010. dec. 7. 20:26
 19/26 anonim ***** válasza:
54%

Okoska!

Ha nyálazol,és csukott szájjal vagy akkor nyeld.Ha nyitott szájjal akkor kifolyik a nyálad a párnára,vagyis nem nyelsz...

2010. dec. 8. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
miért kell felülni mindenféle hülye urbanlegendnek???
2010. dec. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!