Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Igaz az hogy egy ember átlag...

Igaz az hogy egy ember átlag 9 pókot eszik meg élete során?

Figyelt kérdés
Mármint alszik és belemászik az ember szájába... És milyen más rovarokat eszik meg az ember élete során? (alvás közben)
2010. dec. 7. 19:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, ha sokat jár a McDonadsba, akkor előfordul, hogy sokat eszik...
2010. dec. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
86%
Nem igaz, nyolcat!:P
2010. dec. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
78%
úristen! én már nyolcat megettem! meg fogok halni!
2010. dec. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz, sokkal többet, és akármilyen bogarat megehetsz, nem csak pókra vonatkozik, de jóval többet mint 9.
2010. dec. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
irtózom a pókoktól, úgyhogy azok érdekelnek... blöe..... mindjárt elhányom magam...... mit tegyek??????
2010. dec. 7. 19:41
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
és ezt hogy mérték fel? :D
2010. dec. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
én 12-őt hallottam ... de szal igaz persze
2010. dec. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
58%
Dehog yigaz! Nem nyelsz le egyet se, kivéve amikor biciklizel és belerepül a szádba vagy valami. Nme minden ember él pókok közt, főleg elég furcsa hogy nem ébrednek fel rá hogy valami csikizi a szájukat, meg lemászik a torkukon. Nehogy bevedd, hülyeség az egész...
2010. dec. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
65%

"Mármint alszik és belemászik az ember szájába"


Mászik ám a ....! Én pókrajongó vagyok nincs olyan hülye pók amelyik bemászik az ember szájába! Ki talál ki ilyen agyamentséget? A fülbemászó se mászik sehova csak lüke emberke találta ki! És a logika az embernek alvás közben a gégefedő nyilik tehát a pók csak a tüdőbe mehetne ami fulladásos köhögéshez vezet. Néha nem árt egy kis ismeret meg egy kis logika.

2010. dec. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
100%

Nem tudom biztosra, de el tudom képzelni magát a helyzetet.... bemászik, beereszkedik, és jön a veleszületett nyelési reflexed, mielőtt felébrednél és tudatosítanád hogy valami bemászott. Fujj.De azt, hogy pont 9 vagy 12 vagy 8.... ezt nemtom honnan szedik vagy ki számolta meg/számította ki. Épp az a lényege, hogy nem is tudod elvileg... (Lehet fel kéne tenni kérdésnek azt is, hogy hogyan számították ki)


Nekem is elég súlyos pókfóbiám van amúgy, és ha belegondolok... undorító de inkább nyeljem le és emésszem meg őket öntudatlanul, mint hogy reggel arra ébredjek, hogy ott figyel fölöttem a falon. Az előbbitől nem kapok pánikrohamot :-S

2010. dec. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!