Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nehéz szag van napok óta a...

Nehéz szag van napok óta a gázbojler körül a fürdőszobában. Mi ez a szag és mire utalhat? Veszélyes? Mi a megoldás arra, hogy ne jöjjön ilyen szag a bojlerből?

Figyelt kérdés

Sokat szellőztettem, huzat is volt, egy ventilátort is bekapcsoltam maximális fokozaton.


Nem akarok állandóan szellőztetni, mert fűtünk is.


A szobámból nyílik ez a fürdőszoba, ahol a gázbojler van. Veszélyes ez a szag vagyis az eredete? Zarjam be a fürdőszoba ajtaját? Általában nyitva szoktam hagyni.



tegnap 19:50
 1/6 mindentudó99 ***** válasza:
Ha a gáz szivárog persze hogy veszélyes. Lenni kell ott gáz elzáró csapnak. Zárd el és hívj szerelőt.
tegnap 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem gázszag szerintem. Azt megismerem.
tegnap 20:24
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem gáz akkor égéstermék.Mind a kettő halált okozhat.
tegnap 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ó. Köszönöm az információt.
tegnap 20:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tiszta és nem ép a gázbojler belseje ill. tökéletlen a gáz elégése, akkor keletkezhetnek ilyen sajátos szagú melléktermékek, köztük szénmonoxid is. Ha a vízcsövet burkoló lemez lyukasra átég, akkor is előfordulhat ez, mert megváltozik a levegő áramlása a készüléken belül.
ma 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
ma 04:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!