Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha a fürdőszobában nincs...

Ha a fürdőszobában nincs ablak és gázbojler van mennyi az esélye a co mérgezésnek?

Figyelt kérdés
Szerintem valami zárt bojler lehet mert sehol sem látok bele. Vizsgálva nem tudom mikor volt. Többen lakunk egymás előtt bezárjuk az ajtót.

szept. 1. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
15 éve élek ilyen helyen, kémény nélküli gázbojlerrel, ketten vagyunk rá. Még sosem volt belőle semmi baj. De nyugodtan berakathattok egy CO2 érzékelőt.
szept. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kèmènyes?,
szept. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs ablak,nyílt égésüre nem is adnak engedély .A fűrdőszoba nagysága min.3 lég m3 legyen.Alul felül szellőzőnek is lenni kell.
szept. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
800 forint egy ajtó szellőző rács. Alulra kell tenni.
szept. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Van kéménye
szept. 1. 21:05
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#1 "De nyugodtan berakathattok egy CO2 érzékelőt."

Szerintem nem ezt akartad írni, mert CO2 (szénDIoxid) érzékelőnek semmi hasznát nem veszik ha szénMONoxid mérgezéstől tartanak a gázbojlernél.

De a CO érzékelő valóban jó ötlet, csak a kád magasságába kell tenni, hiszen ott ül benne az illető, akkor lehet gond, nem állva.

szept. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#6 jogos, bocs. szén-monoxid. CO, kettes nélkül.
szept. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!