Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyire vagytok fázósak otthon?

Zsófi_1 kérdése:

Mennyire vagytok fázósak otthon?

Figyelt kérdés

Itthon a családtagjaim bosszankodnak, hogy még nem kapcsolták rá rendesen a fűtést.

Én viszont ilyenkor is rövidnadrágban meg zokni nélkül elvagyok a 19 fokos lakásban.

Ti hogy vagytok ezzel?



tegnap 18:05
 1/10 mindentudó99 ***** válasza:
83%
23 fok télen nyáron
tegnap 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Én is 22 24 fokban érzem jól magam. Otthon ennyi van is. Az iskolában fázom nagyon. Ott lehet 17 19 fok is. Van, hogy inkább télikabátban vagyok órán is
tegnap 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22 fok télen nyáron megfelelne.
tegnap 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Fázós vagyok, de nagyon.

Pörög is a gázóra.

tegnap 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálunk én fázós vagyok, a többiek meg nem. Nem csak otthon :)
tegnap 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Fàzós vagyok. 25 fokban èrzem jól magam.
tegnap 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Télen 21 fok szokott lenni, padlófűtéssel. Az kényelmes, de hosszúnadrággal, hosszú ujjú felsővel. Ha lemegy 20 fokra az már hűvös. De kanapén ülni sokáig jobb egy vékony pléddel.

Éjjel nem szeretem a meleget, akkor 18-19 fokban jobb aludni.

tegnap 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól is függ, hogy mozogsz, vagy nem. Nálunk a pincében kb. 18 fok van télen, ha ott csinálok valamit, akkor nem fázok. A szobában viszont, ha például csak olvasok, akkor már a 21 fok is éppen, hogy csak elegendő.
tegnap 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A leírtakon kívül, az se mindegy, hogy milyen testalkatú valaki.

Általában (bár nem mindig) a sovány emberek fázósabbak, mint a kövérek. A zsír szigetel. (Lásd rozmárok, bálnák.)

ma 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Semennyire sem vagyok fázós, hiszen nálam sem megy még a fűtés. Én nálam nem számít, hogy hány fok van, ilyenkor is meztelenül vagyok a 18 fokos lakásban
ma 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!