Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen az élet és a közbiztons...

Cuki manó 2 kérdése:

Milyen az élet és a közbiztonság Gyöngyösön a toronyház környékén?

Figyelt kérdés
Páromnak ott van ingatlana, még nem dőlt el, hogy Budapesten folytatjuk a családalapítást albérletben (ő ezt szeretné, én nem annyira) vagy pedig hozzá költöznénk. Én jelenleg Budapesten élek albérletben, évek óta nem voltam Gyöngyösön akkor is csak átutazóban.

tegnap 17:11
 1/2 Telelő Teve ***** válasza:
100%
Sok a nyugger meg a kutyasétáltó panellakó. Magában a toronyházban laknak ilyen kisvárosi drogdíler alakok, de ott van mellette a rendőrség, nem lincselnek meg nappal a nyílt utcán. Még a Duranda-negyedben sem, Gyöngyös nem Pest.
tegnap 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Olyan normális körülmények vannak ott. A két cigánytelepen kívül nyugodtan lehet mászkálni éjszaka is a városban. A cigánytelepek is főleg csak fehéreknek veszélyesek, mivel az ott lakók közt sok a fokozottan rasszista, nem bírják a fehéreket.

A Toronyháztól nincs messze a belváros, gyalog is be lehet menni. Bár Gyöngyösön semmi nincs túl messze... Autóval pár perc a város másik vége. Van, ahová nem érdemes gyalog menni, de nagyjából minden fontos dolog van a városban, és gyorsan elérhető módon.

ma 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!