Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Bojler biztonsági szelep,...

Bojler biztonsági szelep, elzárhattam?

Figyelt kérdés

Nő vagyok és total hülye az ilyenekhez. Nyáron eléggé le volt véve a bojler hőfoka, de mostmár ideje feljebb venni. Megpróbáltam de teljesen hülye vagyok tényleg mert a hőfok szabályozó helyett a biztonsági szelepet tekertem hirtelen el balra. Aztán leesett egyből és visszatekertem jobbra. Láttam rá van írva, hogy tilos elzárni. Most tiszta pánikban vagyok, hogy most jó e vagy sem. Honnan tudom hogy el van e zárva vagy nyitva van? Teljesen rettegek amúgy minden ilyentől, most itt várom hogy felrobbanok.


Ugyanilyen van:


[link]


ma 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Rugó előfeszítéses, nem tudod elzárni, csak kinyitni lehet. Magától zár el.
ma 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs baj. Ott vagy engeded a vizet, vagy visszaáll biztonsági szelep üzemmódba.
ma 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt a fajtát nem tudod elzárni, no para.
ma 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

50 foknál nem kell magasabbra állítani sem nyáron se télen.

Az nem használ a bojlernek.

ma 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pedig nagyon is ajánlott időnként 50 fok fölé fűteni, a legionella pont ebben a 40 párfokos vízben szaporodik.
ma 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!