Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A tusfürdő és a folyékony...

A tusfürdő és a folyékony szappan között mi a lényegi különbség?

Figyelt kérdés
Mármint nyilván tudom, hogy az egyiket inkább kézmosásra ajánlják, a másikat meg tusoláshoz, de van valami jelentős különbség köztük? Rossmannban gyakran látom, hogy ugyanolyan illatúból van szappan, és tusfürdő is. Használható mondjuk a folyékony szappan tusfürdő helyett? Ez miben lenne hátrányos? Káros lenne a bőrfelületre?
tegnap 00:09
 1/3 Justinianus ***** válasza:
49%
Használhatnál mosogatószert vagy folyékony mosószert is tusoláshoz, akkor se lenne semmi bajod.
tegnap 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A tusfürdőkben hidratáló, bőrpuhító anyagok is vannak bősègesen. Mivel a szappanok zömèben SLS ből ès egyèb nem hagyományos anyagokból kèszülnek, inkább kèzmosáshoz gyártják, de fürödni is tudsz vele. Ezèrt találták ki a tusfürdőt.

Az eredeti szappant már ismèt sok helyen kapni, zsiradèkból, olajokból kèszülnek, termèszetes, jó hatással bíró olajokkal, anyagokkal keverve, vegyszer mentesen. Mind kèzmosásra, mind fürdèsre-zuhanyzasra jók.

De kèmosásra általában az egyszerúbb alapanyagú, olcsóbb szappanokat használják. A szapoan folyèkony változatát más lúggal kèszítik, ezèrt nem szilárdul meg.

tegnap 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
24%

Én most házat újítok fel, nem ideálisak a körülmények.

Vettem egy nagy kézmosót, azzal zuhanyzok, mosogatok, ruhát mosok.

Szerintem ugyanaz van bennük, csak a felirat más.😀

tegnap 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!