Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen körülmények közt...

Milyen körülmények közt laktál gyerekként és hogy élsz felnőttként?

Figyelt kérdés
Milyen volt az a ház és ahhoz képest milyen a mostani ahol felnőttként laksz?
ma 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Atlag korulmenyek es most felnottkent is kb ugyanaz a szint van.

Kiveve, hogy kertes hazban elek, gyerekkent is abban eltem, de felnottkent magamtol soha nem lett volna ra lehetosegem, ha nem orokolok penzt, sajnos vagy nem sajnos.

De a szinvonal pontosan ugyanaz. Mindenre jut, de nem vagyunk milliomosok.

ma 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Panel, 4. emelet 2,5 szobás lakás, elvált szülők, 3 testvérrel egy lakásban.

Most családi házunk van, remélhetőleg nem válunk el - ha a párom kibírt velem közel 30 évet, talán kibír többet is, 3 gyerekünk van. Mindenkinek van saját szobája, gyerekként a testvéreimmel laktam egy szobában.

Nem örököltünk, amink van az a saját munkánkból és némi szülői segítségből van amit az induláshoz kaptunk. Az életvitelünkön egyáltalán nem látszik, de a középosztály felső részéhez tartozunk. Takarékosan élünk, arra költünk amire fontos, de nem spórolunk állandóan. Csak nem szoktunk Ázsiába meg Egyiptomba menni nyaralni és elegendő nekünk az Opel az Audi helyett. A házunk sem feltűnő, nem szeretjük a rongyrázást. Jól élünk és könnyen, de megdolgoztunk érte.

ma 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gyerekként: társasházi lakás, az egy ember/szoba úgy jött ki, hogy apám a nagyszobát kettéosztotta egy katedrálüveg fallal, amikor már nagyobb voltam.


Most: sorház (=kevesebb zavaró szomszéd, saját kertrész), 1 ember/szoba (én egyke voltam, nekem 2 gyerekem van), plusz minden nagyobb. Konyha helyett konyha+étkező, 1 helyett 2 WC és 2 fürdőszoba.


Meg ugye a tehnikai fejlődés: jobban záró műanyag ablakok, jobb hőszigetelés, klímaberendezések, klasz konyhabútor beépített mosogatógéppel, központi cserépkályha helyett központi fűtés, stb.

ma 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!