Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Gáz, ha nem akarok itthonról...

Gáz, ha nem akarok itthonról elköltözni?

Figyelt kérdés
Sziasztok!20 éves srác vagyok, jelenleg tanuló.Imádom a falumat.Ide születtem itt voltam gyerek, itt nőttem fel, rengeteg szép emlék köt ide.És úgy érzem, hogy amíg élek SOHA nem akarok elköltözni itthonról.Jelenleg apummal és a testvéremmel lakok itt.A faluban elég sok olyan 25-35 éves van, akik még mindig a szüleikkel élnek.Szerintetek nagyon gáz, ha nem akarok itthonról elköltözni sem most sem később?Egyébként, ha városban élnék valószínűleg könnyebben menne ez a költözés, de itt annyira megszerettem az otthonomat, hogy nem akarok elköltözni.
szept. 8. 19:17
1 2
 11/12 Bogica0616 ***** válasza:
Nem 20 évesen gáz, hanem majd akkor amikor nem tanulsz már. Nem egy ilyet látok. Anyuka tartja el a kicsi 27 éves fiát. Persze nem főz, nem mos és nem takarít magára. Télen fát is lusta hasogatni stb. Na ez a gáz. Az is gáz ha feleségét és gyereket is szeretnél, nem sok nő van aki, így szülnek és laknak. Persze ez neked még odébb van.
szept. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
a faluból vagy a házból? Egyik sem gáz, de ha vki asszonyt visz a házhoz, akkor újratervezés kell. Én pl. biztos nem költöznék oda 3 pasihoz.
szept. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!