Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Gáz, ha nem akarok itthonról...

Gáz, ha nem akarok itthonról elköltözni?

Figyelt kérdés
Sziasztok!20 éves srác vagyok, jelenleg tanuló.Imádom a falumat.Ide születtem itt voltam gyerek, itt nőttem fel, rengeteg szép emlék köt ide.És úgy érzem, hogy amíg élek SOHA nem akarok elköltözni itthonról.Jelenleg apummal és a testvéremmel lakok itt.A faluban elég sok olyan 25-35 éves van, akik még mindig a szüleikkel élnek.Szerintetek nagyon gáz, ha nem akarok itthonról elköltözni sem most sem később?Egyébként, ha városban élnék valószínűleg könnyebben menne ez a költözés, de itt annyira megszerettem az otthonomat, hogy nem akarok elköltözni.
szept. 8. 19:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha te és a szüleid is boldogok vagytok így, nem gáz, miért lenne az?

az a lényeg, hogy nektek, érintetteknek megfeleljen, Más véleményére meg nem kell adni, mert ti éltek ebben a szituációban.

szept. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekekre és családra sem vágysz ezek szerint. Úgy oké

Csak ha meghalnak a szüleidnutána nagyon magányos lesz

szept. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%

Azért idővel kellene egy külön lakrész, ha lesz párod, családot alapítotok. Ha ez okés minden résztvevőnek, akkor miért ne?


Bár azért falvakkal óvatosan... munkalehetőség, napi dolgok (bevásárlás, ügyintézés...)

Persze ha közel a város, akkor oké, vagy ha nagyobb falu, soarral, lidlivel, akkor fullos élhető is lehet, megértem.

szept. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Miért volna gáz? Le van valahol írva, hogy el kell egy idő után költöznöd a lakóhelyedről? Több, mint dupla annyi idős vagyok, mint te, dettó falu, ide születtem, itt élek, itt van a családom, a barátaim, itt dolgozok, ha csak nem lesz valami nagyon nagy változás itt fognak eltemetni. Nekem jó így.
szept. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ugyan ilyen vagyok, 25évesen vettem meg a falvunkban egy régi felújítandó házikót, és mivel itt a faluban ismerek mindenkit, benne minden szakit, haverokkal, kalákában, esetenként lebartelozva fillérekből fel lett újítva, laikus meg sem mondaná kívülről, hogy nem újépítésű...

Suerintem jó dolog ha az ember ahelyett, hpgy magányosan tengődne egy városban megmarad abban a közösségben amibe beleszületett.

szept. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad a divatos társadalmi szinte már elvárások után menni. Úgy élj ahogy neked jó.
szept. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Bogica0616 ***** válasza:
0%
Az, hogy a szülő faludban kívánsz élni az jó dolog. Az, hogy mama hotelben kívánsz élni, na az gáz.
szept. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

7~

Lehet akár önellátó és akkor már nem mamahotel. Igazából ez ebből nem derült ki.

szept. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Természetesen beleadnék a rezsibe.Kaját, ruhát stb...is én venném magamnak!
szept. 9. 14:30
 10/12 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz 20 évesen.

Majd eljön az idő ha menni kell.

szept. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!