Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Benzines vagy elektromos...

Benzines vagy elektromos láncfűrészt vennétek otthoni használatra?

Figyelt kérdés

Nem lenne agyonhasználva. Vastagabb faágak aprítása, kisebb munkákra lenne befogva.

Ki melyiket venné a kettő közül, miért, és milyen árkategóriában?


szept. 8. 09:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő van, de én főleg az elektromost használ9m ház körül...

1.sokkal halkabb

2.nem kell benzint kevergetni, elbaszni az arányt, tavasszal karbit tisztítgatni stb stb, csak kihúzom akármikor a hosszabbítót és ott van

3.nem kell szívni a benzinfüstöt tele rákkeltő anyagokkal feleslegesen.

szept. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Viszont elektromosból is érdemes a drágábbat, fontos, hogy en nem a 20ezer ft-s hyundai és társairól beszélek. Nekem abból is mint mindenből makita van.
szept. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
2. nak sajna igaza van, ha áramosat veszel, ott nagyon nem szabad spórolni! Én 80 alatt nem vennék, sőt, inkább 100.
szept. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Hát sem 80, sem 100 ezer forintom nincs rá. Kevesebbért gondoltam, hiszen eleve nem használnám sokat.

30 ezerért nem lehet elfogadható kompromisszumoz kötni?

szept. 8. 10:03
 5/20 anonim ***** válasza:
4. 30-ért? Akkor ÉN nem vennék. Nincs kölcsönző a környéken?
szept. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nekem elektromos van, az említett célokra teljesen megfelel. Einhell márkájú, konkrét típusra meg árra (az biztos, hogy 50E alatt volt) most nem emlékszem, de bírja eddig hiba nélkül.
szept. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Van ismim aki 15 ezerért vett vagy 3 éve, és használja azóta is. Igaz, nem nagyüzemben, de kisebb munkákra teljesen jó neki.
szept. 8. 10:16
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

7. "...Vastagabb faágak aprítása..." Oda kell a bika.


Minek írtad ki a kérdést, ha nem tudsz/akarsz megfelelőt venni? Vegyél egy Parkside Lidl cuccot, oszt' kész!

szept. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Azért írtam ki hogy esetleg hozzáértők véleményétől is tudjak insprirálódni. Minden pénzkiadást jól átgondolok.
szept. 8. 10:27
 10/20 anonim ***** válasza:
18%
9.-re. Segítek! [link]
szept. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!