Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szereltetnék mostanában...

Szereltetnék mostanában klímát. Rám szoltak várjak októberig. Komolyan akkor olcsóbb lehet? A rezsibe egy 3.5-ös mennyibe szól bele? Köszönök minden segítséget.

Figyelt kérdés

#klíma #Lakàsba klíma #3.5 ös
aug. 2. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy olcsóbb lesz akkor max.könnyebben kapsz szerelőt.
aug. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ki szólt rád? Jó minőségű 3,5 wattos vállalható összeggel emeli meg a villanyszámlát. Persze nem mindegy, hogy mekkora területet hűt, hány fokra és hány órában naponta.
aug. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mitől lenne olcsóbb? Egyszerűen ilyenkor nem érnek rá.
aug. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk a jövő héten kötnek klímát, de előtte mi is több helyről kaptunk olyan választ, hogy 8-10 hét várakozási idő.

Viszont így is kompromisszumot kellett kötni, egy kisebb márka gépét választottuk, mondta a szaki, hogy a népszerűbb modellekből nem tud hozni most, mert egyszerűen nincs, annyian szereltetnek.

aug. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Nekem a 3.5KW-os klímám +5eFt dobta meg a számlát júliusban (310KW lett), úgy!!,hogy állandóan ment a klíma nonstop,és mikor elmentem itthonról reggel 26C állítottam, mikor haza jöttem délután, 24C-re vettem lejjebb. A teljes évre vetített havi átlag fogyasztásom kb 150/KW (havi átlag 7eft)körül van így is , és így nem érem el az évi 2510Kw érték határt , amikor is a számla 1 kicsit magasabb kategóriába ugrik. Bp-i 50m2 panellakás.
aug. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még annyit hogy tudd, a 3500W az 1 hőteljesítmény és nem villanyos teljesítmény. A villanyos teljesítménye a 3.5kw os klímának az olyan kb 1000-1100W maximumon hajtva óránként Ez rá is van írva a klímák oldalára.
aug. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Dehogyis ledz olcsóbb max hamarabb ráér a mester.

Most még használnád is

aug. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!