Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Megéri még venni klímát így...

Megéri még venni klímát így július - augusztusra?

Figyelt kérdés
Kint vagyok a nyaralóba a tető térben vagyok most és itt úgy felmelegszik a szoba, hogy 34-36 fok van. Most még ventilátort használok de az is csak a forró levegőt nyomja az arcomba. Szerintetek megéri még venni klímát? Mivel a tető felmelegszik így szerintem ha augusztusban 30 fok lesz akkor itt bent is 30 lesz nem? Mobil klímát akarok venni mert azt megveszem és még aznap be tudom üzemelni. Tudom a split klíma jobb de nekem tökéletesen elég egy mobil klíma 80-100 ezerért. A nagy kérdés érdemes-e még rá költeni? Lehet az augusztus is forró lesz.

júl. 16. 21:00
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Aludj kint az udvaron, felforrsz kiszáradsz vese leáll sztrók stb !
júl. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Nyaraló van de szigetelésre nincs pénz... nice
júl. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy kevesett futott mobil klimam, ez a masodik nyar ami alatt hasznaljuk. Split-re valtjuk, de ha nem laksz tul messze es nem banod hogy nem zsir uj, akkor odaadhatom neked.


Amugy azt tudom mondani hogy abba a helysegbe ahova rakjuk ott huvos lesz. Pl. amikor kint 34 fok volt, 25 fokot csinalt odabent, de ugy hogy nyitva volt az ajto es kiment a hideg. A szomszedos helyseget mar nem birta lehuteni a masik szoban keresztul, ott maradt a 28-29 fok.

júl. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezö! "Elvileg"... a "mobil klima". Hidd el nekem, hogy NEM tud lehüteni meg egy 10 m2-es helyseget sem 1 C-nal kevesebbre! Nekem volt, tudom, miröl beszelek. Pedig jo draga volt, kb. 300 ezer HUF, csak a klima. Lyukat kellett furatni a haz homlokzatara. Kidobott penz volt.
júl. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!