Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Megéri még venni klímát így...

Megéri még venni klímát így július - augusztusra?

Figyelt kérdés
Kint vagyok a nyaralóba a tető térben vagyok most és itt úgy felmelegszik a szoba, hogy 34-36 fok van. Most még ventilátort használok de az is csak a forró levegőt nyomja az arcomba. Szerintetek megéri még venni klímát? Mivel a tető felmelegszik így szerintem ha augusztusban 30 fok lesz akkor itt bent is 30 lesz nem? Mobil klímát akarok venni mert azt megveszem és még aznap be tudom üzemelni. Tudom a split klíma jobb de nekem tökéletesen elég egy mobil klíma 80-100 ezerért. A nagy kérdés érdemes-e még rá költeni? Lehet az augusztus is forró lesz.

júl. 16. 21:00
1 2 3
 1/24 A nagy Levin ***** válasza:
100%

Persze. Jó lesz az jövőre is.

De ezek szerint a tetőt sem ártana ellátni hőszigeteléssel. Mindent azért a légkondi sem bír.

júl. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Igen a tetőt is érdemes lenne megcsinálni mert elég régi de sajnos annyi pénzem most nincsen. Nekem már az is jó ha itt bent 28 fokra leviszi a hőmérsékletet. 35 fok után az már felfrissülés.
júl. 16. 21:52
 3/24 anonim ***** válasza:
95%
Hát a mobil klímának van egy kivezetése (amelyiknek nincs az átverés) ami olyan 160-180-as átmérő azt ki tudod vezetni ? Nyitott ablak nem túl ideális mert bejön a meleg szóval kell egy bazi nagy lyuk a faladra ami télen is ottmarad. Amúgy klímát venni mindig érdemes mármint baszod mindeki úgy tesz mintha jövőre nem lenne meleg majd meglepődik hogy mégis
júl. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen!

35 fokban már a szervek se tudnam normálisan működni. Konkrétan hőgutát fogsz kapni a saját lakásodban

júl. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
16%
ebben a melegben mindjárt ösi lény leszek
júl. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván megéri,lesz még meleg.
júl. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
85%
Mobil klíma hangis, alatta cserélni kell a vizet szóval azzal pl aludni nem tudsz. Hatékonysága is kicsi, a nyitott ablak miatt is meg önmagában is
júl. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Jövőre is meleg lesz, meg utána is. ...és így tovább.
júl. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

hozzánk jövőhéten érkezik meg a klíma. Pedig "csak" 32fok van a lakásban.

Sosem késő, mert nem 1,5 hónapra veszem.


Egyébként a mobil klíma tényleg szart sem ér.


Barátnőmék felújítanak, most egy 5*3-as szobában élnek. Ide vettek 180ezerért mobil klímát, mert állandó majd a felújítással lesz másik helyiségben.

Ezt nem tudják vele 29fok alá levinni. Aludni nem lehet mellette, ezért csak munkából hazamenve kapcsolják be és megy elalvásig napi 5-6 órát.

júl. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
85%
Semmire nem jó a mobil klíma. Nem is értem hogy a nagy energia hatékonyság közepette miért engedik forgalmazni az eu-ban.
júl. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!