Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit mondjak ha egy másik...

Mit mondjak ha egy másik városban szeretnék aludni, egy hotelben?

Figyelt kérdés
Igazából nem kellene tudniuk róla hogy én pécsen alszok. valamit be kellene adni nekik, hogy engedjenek ottaludni "valahol" de konkrét teljes ötleteket kérek. =/ (lebeszélést nem kérek)
2010. okt. 27. 19:21
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
írtam hogy lebeszélést és kioktatást nem kérek -.- a kérdésemre egyáltalán nem hasznos válaszokat pedig pláne ...
2010. okt. 27. 20:43
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
előző vagyok: a másik dolog meg, hogy csúnyán fejezzem ki magam: Ő SZART TÉGED A VILÁGRA ÉS IGEN IS AMEDDIG AZ Ő KENYERÉT ZABÁLOD Ő MONDJA MEG, HOGY HOVA MÉSZ ÉS HOVA NEM!!!
2010. okt. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
48%

"már megtettem egyszer. 1 éven keresztül próbáltam neki. mindenféle módon. de azt mondta hogy: soha..."


Ahham... tehát már 15 évesen is megpróbáltad.. Még szép, hogy nem engedték! Na majd ha gyereked lesz, rájössz...


Az meg, hogy nem találod hasznosnak a választ, hát, pontozd le! De ne próbáld belénkfojtani a szót, ha már kérdeztél!


Úgyhogy ha elsiklottál volna a kérdésedre adott válaszom felett, leírom mégegyszer.


"Mit mondjak" kérdésedre a válaszom: az IGAZAT!

2010. okt. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Mit csinálsz ott? Abszolút nem elmondható? Csak egyedül tudsz menni? Biztonságos? Időre haza tudsz menni?


Amúgy tényleg jobb lenne ha elmondanád, bár amilyen fiatalok vannak, egy reggelmenős-szállodában alvós dolog biztonságosabbnak tűnik mint amilyen elvadult kiscsajokkal találkoztam múltkor, akik 3 napra minden nélkül feljöttek Pestre, mert h koncert van. Se telefon, se ismerős, se ruha, pénz alig és itt csöveztek a házunk előtt..


Ahhoz, hogy elengedjen, azon kívül, hogy megbízható ismerőssel-ismerőshöz mész mást úgysem nagyon tudsz mondani.

Egész napos szülinap, klántalálkozó, LAN-party, városszéli sütés/buli amiken én voltam napi/éjjeli programon.

2010. okt. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
a 21:18-as válaszát köszönöm. és biztonságos lenne a dolog. egyedül mennék de nem lennék egyedül. időre haza tudok menni.
2010. okt. 27. 21:32
 16/16 anonim válasza:
Sztem ez egy megbeszélt szex találka:D
2010. okt. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!