Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit mondjak ha egy másik...

Mit mondjak ha egy másik városban szeretnék aludni, egy hotelben?

Figyelt kérdés
Igazából nem kellene tudniuk róla hogy én pécsen alszok. valamit be kellene adni nekik, hogy engedjenek ottaludni "valahol" de konkrét teljes ötleteket kérek. =/ (lebeszélést nem kérek)
2010. okt. 27. 19:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%

Hány éves vagy?

Kinek kell a magyarázat?

2010. okt. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

16

Anyumnak

2010. okt. 27. 19:36
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
és mit akarsz ott csinálni?kivel?:D
2010. okt. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
37%
16 évesen nem fognak neked szállást adni egy hotelben.
2010. okt. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

Mondd azt hogy a barátnőddel mentek vmi eseményre koncert,buli vagy vmi.. és ott laknak a barátnőd keresztszülei és ott fogtok aludni.És majd csak reggel tudsz hazamenni.Én ezt mondtam anyának nyáron és elengedett megkérdezte a barátnőm és ő igazolt a kedvemért.:)

16L

2010. okt. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Vagy csak azt mondod h reggelig tart egy barátnőd házibulija.Mondjuk ez attól is függ mennyire engedékenyek a szüleid.
2010. okt. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
m1 nem a szállás a lényeg azt megoldom. jó de bnőmet megkérdezi anyám. olyan kell aki falaz is. olyan van is. viszont ha felhívja bnőmet hogy: add csak ide Ádámot egy kicsit. akkor mit mond? szóval nagy esélyem van lebukni. meg amúgyis reggel kéne indulnom, így a házibuli dolog nem hihető.
2010. okt. 27. 20:01
 8/16 anonim ***** válasza:
48%

Hát talán fel kellene nőni agyilag odáig, hogy megértsd, anyukád kruvára izgul érted! Ezért az a minimum, hogy tudja, hogy hol vagy! Az meg, hogy át akarod verni azt, aki a legjobban szeret, egy rohadt sunyi húzás tőled!


Szóval esetleg gondolkozz el ezen, meg azon a lehetőségen is, hogy MEGMONDOD édesanyádnak, hogy mit szeretnél.

2010. okt. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
már megtettem egyszer. 1 éven keresztül próbáltam neki. mindenféle módon. de azt mondta hogy: soha...
2010. okt. 27. 20:28
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

egyet értek 20:22vel! Úristen mit képzeltek ti magatokról kis taknyok???? Hihetetlen, hogy mit meg nem engednek maguknak ezek a mai tizenévesek!


Soha de soha meg nem tettem volna meg ezt anyuval, hogy így átvágom, mert nagyon szeretem és nem érdemelt volna meg ilyen hazugságot tőlem!


Így hálálod meg a törődést?? Majd rá jössz még, hogy mi miért történik, csak most azt hiszed, hogy tiéd az egész világ!

És ha történik esetleg veled valami?? de meg is érdemelnéd, kívánom, hogy lebukj, és hogy olyan pofont kap édesanyádtól, hogy egy hétig se térj észhez tőle!!!


22/L

2010. okt. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!